catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merdiven yanındaki masa

2 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Merdiven yanındaki masa - Sayfa 2 Empty Geri: Merdiven yanındaki masa

Mesaj tarafından Frogonry Bagterlayer Ptsi Tem. 07, 2008 8:12 pm

Eragon, aşağı indiğinde Sill, onun baykuşunu görmüş ve kendi baykuşunu götürmeye gitmişti. Eragon, aslında baykuşunu serbest bırakmak istemişti. Ama aşağıda bir sürü insan yemek yiyordu ve baykuşu da tüy dökebilirdi o yüzden istemeye istemeye de olsa onu kafesine koyup aşağı inmişti. Sill, anlaşılan çıkmadan önce ikisi içinde yemek istemiş olacak ki Tom, Sill çıktıktan sonra iki kişilk bir yemek getirdi Eragon'un önüne.Tom daha Sill gelmeden şipşak yemeği hazırladığı için Eragon'da yemeğe koyulmuştu yemeğini. Sill, bu sırada baykuşuyla aşağı indi. Baykuşun anlaşılan aksiliği üzerindeydi bugün. Çünkü yemek sırasında, Sill arada sırada ona yemeğini vermeye çalışıyor fakat o yemeğine bakmıyordu bile. Sill baykusuyla uğraşırken bir taraftanda Eragon'la konuşuyordu. bir ara Eragon'a:
"Senin baykuşunun adı ne ben uyuz koydum baksana haraketlerine" dedi bir yandan da baykuşuna yem vermeye çalışarak. Eragon bir an dün kuşu için düşündüklerini hatırladı:
"Chalion"dedi Eragon gizemli bir şekilde. "Benim baykuşun adını da Chalion koydum. Bukalemun'un latincesinden etkilendim. Nasıl olmuş sence? Seninkini soracak olursan eğer, müthiş bulmuşsun yani,bir isim bir baykuşa anca bu kadar uyabilir..."dedi ve Sill'in konuşmasını bekledi.
Frogonry Bagterlayer
Frogonry Bagterlayer
Tılsım Profesörü

Mesaj tarafından Silmarwen Tinehtele Ptsi Tem. 07, 2008 8:18 pm

Sill biraz sırıttı "Senin Baykuşun ismide harika olmuş o da tam uymuş. Artık pek ısırmıyo ama hala uyuz luğu üzerinde elbet bir gün oda düzelecek. Baksana bugün diyer malzemeleri alalımmı yoksa yarınnmı alalım biraz etrafta dolaşmak istiyorum"
Silmarwen Tinehtele
Silmarwen Tinehtele
Hufflepuff 1. Sınıf
Hufflepuff 1. Sınıf

Mesaj tarafından Frogonry Bagterlayer Ptsi Tem. 07, 2008 8:25 pm

Eragon biran önce tüm alış-verişlerinin bitmesini istiyordu. O yüzden Sill'e:
"Bence bugün tüm geriye kalan alıncaklarımızı alalım bunları son güne bırakmak olmaz.O yüzden hadi yemekleri çabuk bitirelim."dedi bir yandan da yemek yiyerek. Bir süre içinde ikisi de yemeklerini yediler ve alış veriş yapmak üzere yola koyuldular.
Frogonry Bagterlayer
Frogonry Bagterlayer
Tılsım Profesörü

Mesaj tarafından Silmarwen Tinehtele Salı Tem. 08, 2008 7:14 pm

Rp Dışı: Erogon Ve Silmarwen bütün malzemelerini alıp odalarına koyduktan sonra aşağı inerler.

Silmarwen bir of çekerek "eee dostum yarın hogwartsa gidiyoruz. Ha bilet yanında dimi onu sorcaktım sence 9 3\4 die bir şey varmıdır" erogona bakarak
Silmarwen Tinehtele
Silmarwen Tinehtele
Hufflepuff 1. Sınıf
Hufflepuff 1. Sınıf

Mesaj tarafından Frogonry Bagterlayer Salı Tem. 08, 2008 7:20 pm

Doğrusu biletine bakmak daha önce Eragon'un aklına hiç gelmemişti. Annesi ona gitmeden önce bir bilet vermişti ve okula bu biletle gideceğini söylemişti. Bir de demişti ki: "uğurlamak için orada olacağım..." Eragon hemen biletini bulunduğu yerden çıkardı ve baktı. Biletin üzerinde;' Peron 9.3/4'yazıyordu."Bu da ne böyle"dedi eragon şaşkınlıkla. "Bir bilmece daha..."umarım Gar'a gittiğimizde pek bir sorunla karşılaşmayız. valla doğrusu ben pek bişey çıkaramadım bundan sen birşey anladın mı..."dedi sonrada Eragon Sill'e.
Frogonry Bagterlayer
Frogonry Bagterlayer
Tılsım Profesörü

Mesaj tarafından Silmarwen Tinehtele Salı Tem. 08, 2008 7:24 pm

sill onunda bilmemesine biraz üzülerek "Babam kolanlara dikkat etmelesin dedi baska da bisi demedi ama bundan bir anlam çıkaramadım, hem salla bunu yarın düşünürüz kuşları biraz çıkaralımmı ne dersin baksana etrafta çok işide yok"
Silmarwen Tinehtele
Silmarwen Tinehtele
Hufflepuff 1. Sınıf
Hufflepuff 1. Sınıf

Mesaj tarafından Frogonry Bagterlayer Salı Tem. 08, 2008 7:32 pm

Eragon Sill'in fikirlerini her zaman beğenirdi zaten. Bu yüzden onu onaylarcasına bakark o sıralarda grimsi bir renk almış olan baykuşunu kafesinden çıkarttı. Baykuşu sevinçle dışarı uçarak gezinmeye başladı. Artık Eragon'u tanıdığı için ondan pek uzaklaşmıyordu. Dill'de aynı davranışta bulunmuştu. Anlaşılan onun baykuşu da yavaş yavaş aalışıyordu ona. fakat yine de temkinli olmakta fayda vardı. Eragon ve Sill birlikte biraz daha oturdular ve sohbet ettiler. Baykuşlarının havada süzülüşlerini seyrettiler. Artık hava iyice kararmıştı. eragon Sille dönerek:
"Ne dersin artık akşam oldu. Yarın da okula gidicez. İstersen yukarı çıkıp hazırlanalım artık. Sonrada yatar ve yarını bekleriz."dedi Eragon huşuyla ve Sill'in cevabını bekledi.
Frogonry Bagterlayer
Frogonry Bagterlayer
Tılsım Profesörü

Mesaj tarafından Silmarwen Tinehtele Salı Tem. 08, 2008 7:37 pm

Sill bunun üzerine Uyuz' kafese koymaya çalıştı koyarken elinden 1-2 parça almıştı. Sonra Erogona dönerek "hade daha ne bekliyoz gidelim çabuk yatağa yarın herhal erken kalkarsın benim kaldırmama gerek yoq dimi"
Silmarwen Tinehtele
Silmarwen Tinehtele
Hufflepuff 1. Sınıf
Hufflepuff 1. Sınıf

Mesaj tarafından Frogonry Bagterlayer Salı Tem. 08, 2008 7:41 pm

"uyuyabileceğimden bile kuşkuluyum."dedi Eragon mutluluk ve heyecanla karışık bir sesle. Ardından da Sill ve Eragon birlikte odalarına gittiler.
Frogonry Bagterlayer
Frogonry Bagterlayer
Tılsım Profesörü

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics