catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metronun Gittiği Yer ' e Kadar

3 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Metronun Gittiği Yer ' e Kadar - Sayfa 2 Empty Geri: Metronun Gittiği Yer ' e Kadar

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 10:26 pm

" Bilmiyorum Hayatım.Nereye gideceğimiz hakkında pek bir fikrim yok sadece ben kendimi iyi hissetmiyorum "

dedi.Çok halsizleşmişti.Belki de çok büyük bir hata yapmıştı ST.Mungo' dan çıkmakla.

" Sanırım hayatımın hatasını yaptım kaçarak ST. Mungo'dan Marissa "

dedi.Hafif bir baş dönmesi başlamıştı.Yer ayaklarının altından kaymaya başlamış etraf bulanıklaşmaya başlamıştı.Başını Marissa ' ya çevirdi.Marissa ' yı çok uzaklarda hissediyordu.Yakında ama çok uzakta.Gözleri kapanmaya başlamıştı artık.Ama hala iyiydi ve kendindeydi.

" En iyisi eve gidelim "

dedi bitkince
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

Metronun Gittiği Yer ' e Kadar - Sayfa 2 Empty Geri: Metronun Gittiği Yer ' e Kadar

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 10:32 pm

-" Sanırım hayatımın hatasını yaptım kaçarak ST. Mungo'dan Marissa " dedi Keira.Marissa şimdi gülmüyordu.

-"Haklısın.İstersen önce gidecek bir yer bulalım.Durumun hala iyi olmazsa St.Mungo'ya gideriz." dedi.Gözleri dalıyordu zaman zaman...Keira'nın gözleri kapanmıştı.

-" En iyisi eve gidelim " dedi Keira.Bitkin görünüyordu.

-"Sen bilirsin.Ama orası tehlikeli olabilir.Alex mevzusu..." dedi endişeli gözlerle yavaş yavaş yorulduğu hissediyordu.
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 10:45 pm

" Bilmiyorum , evi öğrenmiş midir acaba? off "

dedi.Kendini kaybediyordu adeta.Ruhunun bedeninden uzaklaştığını hissediyordu.Nefes alıp vermesine rağmen ruhunu hissetmiyordu.Sanki ruhu tarafından terkedilmişti Keira.Annesinin varlığını yanında duyumsuyordu.

Bir el dokundu yanağına başını çevirdiğinde annesi olduğunu farkketti. " İyi olmalısın Keira.Dayanmalısın " diyordu annesi Keira ise " Anne izin ver yanına geleyim " dedi ruhunun sesiyle. Annesinin hayır dediğini duydu.O anda babası geldi yanına " Hayır Angél sen yaşamalısın iyi olacaksın " dedi bu kez babası. Keira ' nın itiraz edecek gücü yoktu bu kez.Özgür bıraktı kendisini ve ruhunu.Ne yapacağına ruhunun karar vermesini isterken nefesi hızlanmaya başladı. Adeta yeniden doğuyordu. Kanaması iyice şiddetlendi ama Keira gözlerini açmıştı.

" Angél "

diye tekrar etti.Ardından bir kere daha ve bir kere daha

" Angél... "

Kuzenine gülümsedi sonra

" Babam hep angél derdi bana "

diye açıklama yaptı gülümseyerek.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 03, 2008 9:15 am

-"Daha fazla burada kalamayız eve gidiyoruz" dedi ve oradan cisimlendiler.
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics