catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metronun Gittiği Yer ' e Kadar

3 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Metronun Gittiği Yer ' e Kadar Empty Metronun Gittiği Yer ' e Kadar

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 5:38 pm

Muggle metrosunun yakınlarında belirdi Keira. İlk işi bilet alarak metroya binmek oldu.Tek istediği uzaklaşabilmekti.Gidebildiği kadar uzaklara gitmek.Gücü olsa ülkesini değiştirirdi ama yoktu işte gücü.Belki de böylesinin iyiydi. Bu ülkede olmak ama çok uzaklara gitmek.Tek istediği buydu kesin.

Düşünceler arasındayken metronun geldiğini farketti.En arkalardaki koltuklardan birine oturdu.Başını cama dayadı.Çok fazlasıyla bitkindi.Gözlerinden yaşlar akarken metro' ya muggle'lar biniyordu.

" Çok uzak ama çok yakın Beni affedin Rose ve Jason ikinizde "

dedi.Aradan geçen dakikalara aldırmadan gözlerini kapattı.Nasıl olsa gideceği yeri kendi de bilmiyordu ve bunu önemsemiyordu bile.

" Yalnızlığın acı bir şey olduğu söylenmese de aslında değil sanırım "

diye düşündü.Ağrılarının iyice arttığını hisseder gibi olduğunda gözlerini sımsıkı kapattı.

" Neden bu acılarla boğuşmak zorundayım ki "

diye mırıldandı tekrar.Kanamasının yeniden başladığını hissedebiliyordu. Muggle giysisindeki kandan.Aldırmadan hırkasını geçirdi üzerine.

Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

Metronun Gittiği Yer ' e Kadar Empty Geri: Metronun Gittiği Yer ' e Kadar

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 6:21 pm

Marissa ve Jason metronunu biraz uzağına cisimlenmişlerdi.Sonuçta metro mugglelarla kaynıyordu.İkisinin de elinde asası vardı.Marissa asasını cebine koydu.

-"Asanı cebine koysan iyi olacak.yoksa kendimizi deşifre etmek istemiyiz değil mi?" dedi gülümsemeye çalışarak.Cisimlendikleri yer otlak bir alandı.Marissa içinden lanet ediyordu.En sonunda metronunu bulunduğu alana ulaşmışlardı.Metro'ya aynı bir muggle gibi Marissa bindi önce.koltukların arasında Keira'yı arıyordu.Ve Keira'yı görmüştü.Ağlıyordu...

-"Bunu bize yapmaya hakkın var mı Keira?Beni kardeşsiz,Jason'u sevgilisiz bırakmaya hakkın var mı?.." demişti sadece.
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Jason Turner C.tesi Ağus. 02, 2008 6:28 pm

Jason kuşkulu bir halde Keira'nın yanına vardı:
"Aşkım!Neden?Söyle bana neden?".Ellerini tuttu Keira'nın.Gözleri dolmuştu...
Cevap bekliyordu...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 6:32 pm

Hırkasını geçirmişti üzerine.Sessizce öylece camdan bakıyordu.Muggle'ların birbiri ardına metroya binişlerini seyrediyordu.Tam o sırada metroya giren Marissa yı gördü.Sinirli görünüyordu.Haklıydı belki de.Ama Keira ' da haklıydı kendince.

" Marissa sizin ne işiniz var "

diyebildi sesi oldukça güç çıkıyordu dudaklarında.

" Neden , sadece gitmek istedim. Neyin ne olduğunu öğrendim diyelim "

dedi sadece.Kollarını kovuşturmayı bırakmıştı.Başını eğdiğinde heryerinin kanlar içinde kaldığını farketti.Kanamaları tekrar başlamıştı ve şimdi umrumda bile değildi.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 6:40 pm

-"Aşkım!Neden?Söyle bana neden?" dedi Jason.İlk defa bir erkeği böyle görüyordu...
-"Sakin ol Jason" dedi güven verici bir sesle şimdi yapabildiği tek şey buydu...

" Marissa sizin ne işiniz var " dedi Keira kızgın bir ses tonuyla.Marissa şimdi gerçekten sinirlenmişti.

-"Hiçbir not bırakmadan gidiyorsun,seni muggle metrosunda buluyoruz.Ve sen hala bize kızıyorsun öyle mi Keira?.." dedi.Sinirlenmişti ses tonu kötüydü.Herşey üst üste gelmiş zaten.Elros,Keira,Mell,Faith...Hepsi...Ama kimseye anlatamamıştı.Her zamanki gibi içine atmıştı yine.Alışmıştı zaten bu duruma...

-" Neden , sadece gitmek istedim. Neyin ne olduğunu öğrendim diyelim " dedi Keira.Neden böyle davrandğına bir anlam veremiyordu Marissa.

-"Sadece gtimek mi istedin?Ne saçmalıyorsun sen ha?Ne saçmalıyorsun?Bana bak Keira.Biz buraya senin için geldik.Sen acıyı daha tatmadın tamam mı?Benim yerimde olsaydın ne yapardın.Benim hakkımda daha bilmediğin çok şey var bayan Knightley.hiçbiri doğru düzgün anlatmadım sana.Benim yerimde biri şu ana kadar çoktan öldürmüştü kendini ama bana bak hala yaşıyorum.Yaşamaya çalışıyorum.Kimin için dostunu hiçe sayan bencil bayan Knightley için.Ya kendine gelip geriye dönersin.Ya da sonsuza kadar beni kaybedersin.Sonsuza kadar!.." ilk defa bu kadar emindi kendinden.Gerçekten yapardı bunu. Gerçekten...

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 7:14 pm

Sessizce dinledi kızgın olan dostunu kardeşini.Sessizce duruyordu.Ağlıyordu.Bir çok şey üst üste gelmişti.

" Bana söylemediğin şeyler varsa benim de var. Anlatamayacağım kadar iğrendiğim şeyler "

dedi.Abisinden nasıl bahsedecekti ki.Onun geldiğini ve kendisini öldürmek istediğini nasıl söyleyecekti ki.Utanıyordu ondan iğreniyordu.Nefret ediyordu.Ailesinin onun yüzünden kaybetmişti ve o yüzden Black soyadını değiştirmişti.Herşeyden çok sevdiği soyadını değiştirmişti.

" Belki bir gün anlatırım sizlere "

dedi.Ama artık kendinden geçiyordu.Halsizleşmişti iyice.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 7:20 pm

-" Bana söylemediğin şeyler varsa benim de var. Anlatamayacağım kadar iğrendiğim şeyler " dedi Keira.Ama hiçbir yaşadığı Marissa kadar olamazdı.

-"Tamam o halde.İyi görünmüyorsun.Gitmemiz gerek " dedi Marissa anlamlıca.Ve Keira'nın omzundan tutarak ayağa kaldırdı.Aşağı inmişti.Jason'da anlamsızca bakıyordu.Keira'yı bir yere oturtup Jason'un yanına gitti.

-"Üzülme...Onu tanırım.Kendine gelecektir.Sen sadece ona moral ver yeter" dedi ve göz kırparak Keira'nın yanına gitti.

-"Jason'ı ve beni gerçekten çok üzüyorsun Keira.Kendine gel artık! " dedi üzgünce.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 7:30 pm

" Ben kendimdeyim zaten Marissa. Sadece biraz endişeliyim o kadar "

dedi.Halsizdi ve halsizliği çenesine vurmuştu.Daha fazla üstelememesi için gözlerinin içine bakıyordu.

" Burası benim için güvenli değil gitmem lazım Marissa. O gelmiş buradaymış. Haber geldi "

dedi.Anlamayacağını biliyordu ama yine de söylemişti.Anlamasını bekleyemezdi zaten.Gözleri Jason'a kaymıştı.Şaşkınca bakıyordu.Gözlerinden endişeli olduğu okunuyordu.Fakat ne yapacağını bilemedi.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 7:33 pm

-" Burası benim için güvenli değil gitmem lazım Marissa. O gelmiş buradaymış. Haber geldi " dedi Keira.Marissa hiçbir şey bilmiyordu.Anlamıyordu...

-"Bak bana" dedi Keira'nın suratını kendine çevirerek.

-"O budala her kimse sana hiçbir şey yapamaz!Ben varım.Jason var.Yoldaşlık var.Kim sana zarar vermeyi düşünür ki?..Hadi ben olsam neyse.Kendini boşuna üzüyorsun.O kim olursa olsun sana zarar vermesine izin vermem tamam mı?" dedi kararlı bir şekilde.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 7:39 pm

-"O budala her kimse sana hiçbir şey
yapamaz!Ben varım.Jason var.Yoldaşlık var.Kim sana zarar vermeyi
düşünür ki?..Hadi ben olsam neyse.Kendini boşuna üzüyorsun.O kim olursa
olsun sana zarar vermesine izin vermem tamam mı?"

demişti Marissa şaşkındı bir şey anlamadığı o kadar belliydi ki.Keira , ne diyeceğini düşündü bir an.Zamanının olduğunu anlamıştı.Londra dan bir kez daha kaçmak istemiyordu.Artık bir yerde tam anlamıyla yaşamak istiyordu.

" O budala benim abim."

dedi Marissa' nın şaşkınlığı arasında.Biraz sonra halsizliğine aldırmadan devam etti.

" Ailemi öldüren birinden bahsetmiştim hatırlarsan.O en büyük abim Alex ' ti.Ben ben ondan kaçtım Marissa.Ben aslında senin tanıdığın Keira değilim.Ben bir Knightley değilim.Olaylar yaşandığında babamın çok yakın bir arkadaşı benim soyadımı ve adımı değiştirdi. "

dedi ve sustu.Marissa ' ya umutsuzca baktı.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 7:45 pm

-" O budala benim abim." dedi Keira.Ailesini öldüren bir abi...Keira bunca şeyin arasında nasıl yoldaşlığı seçebilmişti Marissa şaşkındı.Gerçi kendinin de ondan farklı bir yanı yoktu.Black ailesinin tek Gryffindor mezunu kızıydı.

-" Ailemi öldüren birinden bahsetmiştim hatırlarsan.O en büyük abim Alex ' ti.Ben ben ondan kaçtım Marissa.Ben aslında senin tanıdığın Keira değilim.Ben bir Knightley değilim.Olaylar yaşandığında babamın çok yakın bir arkadaşı benim soyadımı ve adımı değiştirdi. " dedi Keira.Marissa yavaş yavaş anlıyordu.Alex Darknigth.Marissa'nın kuzeni.Keira A. Darknight Marissa'nın dostu hayır.Marissa'nın kuzeni!..Ama bu nasıl olurdu?..Hiçbir şeye anlam veremiyordu.

-"Sen benim kuzenim.Keira Alex'i tanıyorum.O benim kuzenim.O zaman sende...Sen de benim kuzenim mi oluyorsun?.." dedi sadece şaşkınlıkla.Jason'un neler düşündüğünü merak ediyordu bu ikili haklında.Herşey dallasa dönmüştü artık....

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 8:02 pm

" Abimi tanıyor musun ? Bence yanılıyorsun Marissa.Kuzeniz evet haklısın ama abimin soyadının Darkknight olduğunu sanmıyorum.O soyadımızdan çok memnundu.Bir black olmaktan herkesten çok gurur duyardı. "

dedi.En sonunda söyleyebilmişti.Bir Black olduğunu.Kanında Black soyunun kanı vardı.Belki de bu nedenle Marissa ile çok yakındı.Onunla ölüme bile gitmeye hazırdı.Ama onun isteyeceğini düşünmüyordu.Ne de olsa onun yanında hayatı tehlikedeydi.

" Yanımda olmaman lazım.Sana bu acıyı yaşatamam ben "

dedi.Bakışlarını yere eğmişti.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 8:08 pm

-" Abimi tanıyor musun ? Bence yanılıyorsun Marissa.Kuzeniz evet haklısın ama abimin soyadının Darkknight olduğunu sanmıyorum.O soyadımızdan çok memnundu.Bir black olmaktan herkesten çok gurur duyardı. " dedi Keira.Marissa şimdi anlıyordu.Kuzeni hakkında pek birşey bilmiyordu.Sadece soy adını değiştirmişti.

-"Eminim keira.Önce Alex Black'ti.Çok iyi hatırlıyorum.bize yemeğe gelmişti bir kere hatta ondan korkmuştum.Çok küçüktüm o zamanlar.Daha sonra evden ayrıldıktan sonra isminin Alex DarkNigth olarak değiştiğini duydum.onun hakkında tek bildiğim bu." dedi hala şaşkındı.Üzülse mi sevinse mi belli değildi.Kardeşi yerine koyduğu biricik dostu kuzeni çıkmıştı.Diğre yanda ise yine biricik dostu tehlikedeydi.Kendisi de öyle kendisini düşünmüyordu bile.Marissa zaten her zaman tehlikedeydi...

-" Yanımda olmaman lazım.Sana bu acıyı yaşatamam ben " dedi Keira.Marissa şok olmuştu Keira bunu nasıl söyleyebilirdi ki...

-"Saçmalıyorsun Keira.Öleceğimi bilsen senin yanındayım her zaman.Yaşadığım sürece hep senin yanındayım.Bunu söylemen bile aptalca.Ben ölmekten korkmuyorum.Korksaydım ne seherbaz olurdum,ne de yoldaşlığa girerdim.Sen merak etme beraber baş edeceğiz buna.Hem yoldaşlıktakilere de haber veririz.Belki onlarda yardım eder" dedi arkadaşına moral vermeye çalışıyordu.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 8:40 pm

" Artık yoruldum Marissa.Ülke ülke dolaşmaktan yoruldum.Bir yerde temelli kalmak istiyorum yapamıyorum "

dedi üzgündü.Yine yol görünmüştü.Alex Darkknight yani abisi dönmüştü ve artık yine peşine düşecekti.Belki de düşmüştü.

" Yoldaşlığı ve seni tehlikeye atamam . Barty ' den bile öfkelidir Mari."

dedi.Gözlerinden yaşlar süzülüyordu.

" Seni hep kardeşim olarak gördüm.Kuzenim olduğunu biliyordum.Ama yapamadım açıklayamadım. Önce ispanyadan ardından da italyadan kaçmıştım hatırlasana "

dedi ve başını önüne eğdi.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 8:48 pm

-" Artık yoruldum Marissa.Ülke ülke dolaşmaktan yoruldum.Bir yerde temelli kalmak istiyorum yapamıyorum " dedi Keira üzgünce...

-"Artık yorulmuyacaksın!Biz yanındayız ,hiçbir yere de gitmiyorsun.Burada kalıyorsun.Ölümüne de olsa savaşacağız.Biz korkmuyorduk hani hiçbir şeyden.Hani söz vermiştik?..Pes edersen ne olacak diğerleri?..Yoldaşlığa ihanet etmiş olacaksın unutma.!Bizim gibi iyi büyücülere ihtiyaç var Keira" dedi endişeli gözlerle.

-" Yoldaşlığı ve seni tehlikeye atamam . Barty ' den bile öfkelidir Mari." dedi Keira gözlerinden yaş süzülüyordu.

-Yoldaşlıkta ben de zaten yeterince tehlikedeyiz.Hem olmasaydıkta yine yanında olurdum.Ben hiçbir şeyden korkmuyorum Keira.Ne Alex'den,ne ölüm yiyenlerden ne de Barty'den...Ölmekten bile...Sen de korkmayacaksın!.." dedi emin bir ses tonuyla.

-" Seni hep kardeşim olarak gördüm.Kuzenim olduğunu biliyordum.Ama yapamadım açıklayamadım. Önce ispanyadan ardından da italyadan kaçmıştım hatırlasana " dedi Keira.Doğru diyordu.Keira sürekli yer değiştiriyordu.

-"Sil şu gözyaşlarını bize ağlamak yakışmaz Keira.Hele o budala yüzünden asla!Şimdi ağlamak yok.Jason'ı da çok üzüyorsun.Ona tüm gerçekleri anlatmak istemezsin değil mi?Yoldaşlıktan olduğunda dahil..." dedi gülümseyerek.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 8:57 pm

" Onun neyde olduğunu bile bilmiyorum. Biliyor musun Jason'u tanımıyorum bile "

dedi gözlerindeki yaşları silerken.Bir iki saniye sonra da devam etti.

" Haklısın Mari. Ailemi öldüren kişiyle yüzleşmeliyim.Ailem için yapmalıyım en azından. Black soyu için de tabi "

dedi.Bir anda silkinmişti.Biraz sonra üzerine kaydı gözleri.Kan içinde kalmıştı.Kanlar hala akmaktaydı ve Keira aldırmıyordu.

" Marissa sen yine de Keira Knightley olarak söyle.Bu şimdilik bizim bir sırrımız olarak kalsın.Zamanı geldiğinde yoldaşlıkla özellikle de Alwen ile konuşuruz bu konuyu "

dedi gülümsemeye çalışarak.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 9:04 pm

- "Onun nerde olduğunu bile bilmiyorum. Biliyor musun Jason'u tanımıyorum bile " dedi Keira.Marissa şaşkındı.Jason'u tanımadan nasıl onunla sevgili olurdu.

-"Eminim en kısa zaman da ölüm yiyenlerin arasına katılır tabi daha önceden aralarında değilse..." dedi sonra gözü Jason'a kaydı.

-"Onu tanımıyorsan niye birliktesiniz Keira?" dedi endişe,merak karışık bir ses tonuyla.

-" Haklısın Mari. Ailemi öldüren kişiyle yüzleşmeliyim.Ailem için yapmalıyım en azından. Black soyu için de tabi " dedi Keira.Marissa isen Black lafını dahi duymak istemiyordu.O kelimeden ölesiye tiksiniyordu.

-"Bunu Black ailesi için değil kendin için yapacaksın.O ailenini ismini bile duymak istemiyorum Keira" dedi gözlerini devirerek.

-" Marissa sen yine de Keira Knightley olarak söyle.Bu şimdilik bizim bir sırrımız olarak kalsın.Zamanı geldiğinde yoldaşlıkla özellikle de Alwen ile konuşuruz bu konuyu " dedi Keira gülümsemeye çalışaraak.

-"Sen bilirsin canım.Ben belli etmem ama Alwen'ın sana bu konuda epey yardımı dokunur istersen tekrar düşün." dedi.Tekrar Jason'a döndü.Arkasını dönmüş bir ileri bir geriy gidiyordu.Daha sonra tekrar önüne döndü.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 9:11 pm

" Bir ölümyiyen mi "

dedi sesi iyice kısılmış ve Jason'a yan gözle bakmıştı..Böyle bir düşüncenin varlığı bile tüylerinin diken diken olmasına yetmişti.

" Yok canım değildir. Olamaz. Hayır hayır. Düşüncesi bile iğrenç "

dedi.Konuyu değiştirmek en iyisiydi belki de.

" Kolun nasıl ? Umarım iyidir biraz olsun. Hayatta kimsem kalmadı seni de kaybetmeyi istemiyorum "

dedi. Sadece Marissa vardı yanında.Okulda farklı binalarda olmalarına rağmen devamlı beraberlerdi.Geceleri bile.Uslu oldukları söylenemese de her zaman en başarılı öğrencilerdi.Cezaların yanı sıra elbette.

" Hatırlasana tanıştığımızın ilk haftası birbirimize söz vermiştik.Ne olursa olsun bırakmayacağız diye. "

dedi gülümseyerek.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 9:21 pm

RP OUT:O ölüm yiyen lafını Jason'a demedim.Alex'e dedim canım.Yanlış anlaşılmasın. Very Happy

-" Bir ölümyiyen mi " dedi Keira.Alex'in bir ölüm yiyen olabileceği kadar normal birşey yoktu zaten niye şaşırmıştı ki?

-" Yok canım değildir. Olamaz. Hayır hayır. Düşüncesi bile iğrenç " dedi Keira.Marissa şimdi anlamıştı.Keira Jason'dan bahsediyordu.Marissa gülümsedi.

-"Jason'dan bahsetmiyorum tabiki de.Kasdettiğin Alex'di.Hem Jason'ın tarafsız gibi görünüyor.Yoldaşlıkta olmadığına göre" dedi gülümseyerek.

-" Kolun nasıl ? Umarım iyidir biraz olsun. Hayatta kimsem kalmadı seni de kaybetmeyi istemiyorum " dedi Keira hüzünlü gözlerle.MArissa onu biraz neşelendirmeliydi.

-"Sen bana baksana.Ben de ölcek gibi bir göz var mı?Hem önemli birşey değil.Faith abartıyor" dedi gülümseyerek.Aklına Mell geldi.Acaba nasıl olmuştu?..Mell ve Keira artık kuzendi.Yani iki kuzen birbirini öldürmek için savaşmışlardı.Ne kadar utanç verici diye düşündü...

-" Hatırlasana tanıştığımızın ilk haftası birbirimize söz vermiştik.Ne olursa olsun bırakmayacağız diye. " dedi Keira.Marissa'nın gözünde okul yılları canlandı.Eski günler...

-"Hatırlamaz mıyım hiç...Yani kendime şaşıyorum bazen.Okuldayken kural filan tanımazdım.Hatırlasana atakhaneden kaçıp gizlice buluşurduk sonra da sürekli yakalanıp ceza yerdik." dedi sırıtarak.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 9:28 pm

Ortalığın karışıklığını Marissa düzeltince Keira utangaçça gülümsedi.

" Sanırım , iyi olmayan benim Marissa.Baksana herşeyi birbirine karıştırmışım. Alex kesin öyledir gerçekten.O zamandan belliydi zaten."

dedi.Kuzenlerine yabancıymış gibi davranmak her zaman zor olsa da mecburdu buna.Hayatta herşey zor olmuştu zaten.

" Onca cezaya rağmen hep birinciydik ama. Ravenclaw ve Gryffindor bizim yüzümüzden az puan kaybetmemişti ama yine de hep beraber birinci olur kupayı kazanırdık "

dedi.Yedinci sınıfa geldiklerinde bir gryffindorlu öğrenciyle düello yaparak hayatının en büyük cezasını alsa da birinciliği asla kaybetmemişti.

" Hatırlıyor musun ? Senin karşı çıkmalarına rağmen Gionni ile düello yapmıştık.Ne feci ceza almıştım ama "

dedi gülümsemeye başladı.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 9:35 pm

-" Onca cezaya rağmen hep birinciydik ama. Ravenclaw ve Gryffindor bizim yüzümüzden az puan kaybetmemişti ama yine de hep beraber birinci olur kupayı kazanırdık " dedi Keira.Marissa ise gülüyordu.

-"Hatırlamaz mıyım?..tüm Gryffindorlular bana düşmandı kimi görsem surat asar geçerdi.Ama napalım o yasak ,bu yasak insan biraz macera istiyor haliyle" dedi gülerek.

-" Hatırlıyor musun ? Senin karşı çıkmalarına rağmen Gionni ile düello yapmıştık.Ne feci ceza almıştım ama " dedi Keira.Marissa ise o olaydan dolayı hala Keira'ya sinirliydi.

-"O yaptığın tamamen aptallıktı Keira.Hocaların gözetiminde olsa neyse hocalardan gizli düello yaptınız.Ravenclawdan ne kadar puan kırıldığını bile hatırlamıyorum.Ama bana bak hoca gözetimin de yapmıştım düelloyu.Slytherin bina başkanı düello hocamız olmuştu.Buna rağmen kazanmıştım.Kazandıktan sonra arkasına bakmadan gitmişti hoca." dedi sırıtarak.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 9:46 pm

" Ama sinir etmişti napabilirdim ki.Delirtmişti beni. O düello da olan birinci sınıf öğrencisi penelope'ye olmuştu.Hatırlasana benim eğlendirme büyüsüne maruz kalmıştı zavallım ne yapacağını şaşırmış katıla katıla gülmüştü "

dedi sırıtarak. Biraz sonra yüzündeki sırıtış Jasonun gelip kulağına söyledikleriyle yokolmuştu.İşi olduğunu ve gitmesi gerektiğini söylemişti ve hemen uzaklaşmıştı.

" Neyse... "

dedi gülümsemeye çalışarak.Hemen ardından Marissa ' ya baktı.

" Seninle olmak çok güzel Marissa.İyi ki benimlesin iyiki kuzenimsin."

dedi.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 9:55 pm

-" Ama sinir etmişti napabilirdim ki.Delirtmişti beni. O düello da olan birinci sınıf öğrencisi penelope'ye olmuştu.Hatırlasana benim eğlendirme büyüsüne maruz kalmıştı zavallım ne yapacağını şaşırmış katıla katıla gülmüştü " dedi Keira.Marissa ise hala gülüyordu.

-"Senin de ondan eksik kalır yanın yoktu hani.Çocuğa yapmadığını bırakmamıştın." dedi kahkalar atarak.O sırada Jason Keira'nın kulağına birşeyler fısıldamış ve gitmişti...

-" Neyse... " dedi Keira.

-"Çocuk haklı.Biz burda gülüyoruz o orda ayakta bekliyordu.Yarın gönlünü alırsın" dedi gülümseyerek.

-"Seninle olmak çok güzel Marissa.İyi ki benimlesin iyiki kuzenimsin." dedi Keira.Marissa'nın yüzünde küçük bir tebessüm oluştu.

-"Sen de canım.Sen de..." dedi o sırada gözü Keira'nın kanayan karnına kaydı.Her tarafı kan içindeydi.Nasıl farkedememişlerdi.Farkında olmadan bir çığlık attı.

-"Keira çok kötüsün.keira St.Mungo'ya gitmemez gerek!kanaman arttı Keira!" dedi.Gözleri faltaşı gibi açılmıştı.Dostu için endişeleniyor.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 10:04 pm

" Ölmem merak etme. O düellodan hele ki 2 kere ölüm lanetinden kurtulduktan sonra bu kanama beni öldürmez merak etme hayatım "

dedi.Ağrısı baya bir artmıştı.Kanamasının da arttığı kesindi.Ama umrumda değildi.

" ST. Mungo'ya gitmek istemiyorum Marissa.Ne yaparsan yap ama oraya götürme.Faith 'te bir farklılık var.Yakındık ama iki gündür çok uzak rahatsız edici bakışları var. İstemiyorum "

dedi.Farklılıkları fazlasıyla hissediyordu.İstemiyordu bu yüzden de.

" Oraya gideceğimi ölmeye bile razıyım "

dedi.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 10:11 pm

-" Ölmem merak etme. O düellodan hele ki 2 kere ölüm lanetinden kurtulduktan sonra bu kanama beni öldürmez merak etme hayatım " dedi.2 kere ölüm laneti.Ahh Mell...Anlaşılan en sakin ve zararsız geçen düello Elros ve onunkiydi.Ölümcül lanet yoktu,ama onun yerine geçebilecek gerçekler ve sözler vardı.Ama şimdi bunu düşünmemeliydi.Dostu kötü durumdaydı.

-" ST. Mungo'ya gitmek istemiyorum Marissa.Ne yaparsan yap ama oraya götürme.Faith 'te bir farklılık var.Yakındık ama iki gündür çok uzak rahatsız edici bakışları var. İstemiyorum " dedi.tabi ki soğuk davranırdı.Mell'le düello yapmıştı ve o da kötü durumdaydı.Bu durumda düşmanına biraz kötü davranması doğaldı.Ama ona kötü birşeyler yaparsa bu onun için çok daha kötü olurdu.

-"Tamam o zaman başka yere gidelim.Evine mesela?Aa yok olmaz orası şuan için tehlikeli.Alex mevzusu..." nereye gideceklerini düşünüyordu.Tek yer vardı.Yoldaşlığın karargahı.

-"Tehlikede olmayacağımız tek bir yer var:Yoldaşlığın karargahı...Ne dersin oraya gidelim mi?Hem diğerlerinin durumlarını da öğrenebiliriz" dedi gülümsemeye çalışarak.

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics