catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turner Malikhanesi-Northampton

+2
Nora Skinner
Jason Turner
6 posters

12 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki

Turner Malikhanesi-Northampton - Sayfa 12 Empty Geri: Turner Malikhanesi-Northampton

Mesaj tarafından Jason Turner Ptsi Ağus. 11, 2008 10:11 pm

Jason garip bir şekilde izledi Keira'yı.Ne diyeceğini bilemiyordu. `Bırakmak mı?`.Kaşlarını çattı Keira'ya sarılırken:

"Aşkım!Nerden çıktı bu?" dedi.

Elinin birisini Keira'nın saçlarına götürdü ve okşamaya başladı.

"Seni asla bırakmam!"
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Turner Malikhanesi-Northampton - Sayfa 12 Empty Geri: Turner Malikhanesi-Northampton

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Ptsi Ağus. 11, 2008 10:16 pm

" Bilmiyorum bir anda ruhum daraldı aşkım Seni çok seviyorum "

dedi.Yavaşça sarılan kollarını gevşetti.Yavaşça dudaklarını dudaklarına götürdü.Dudakları birbirini keşfederken koltukta bulunan asasını kendi üzerine çevirdi ve sössüz bir büyüyle üzerini değiştirdi.Mini bir gecelik belirdi.Askılı , kalp desenleri olan sırtı tümüyle açık olan tül şeklinde bir gecelik.Dudakları birbirinden ayrıldığında ikisi de nefes nefeseydi.

" Aşkım odamıza gidelim mi ? "

dedi hafif utangaç bir gülümsemeyle.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

Mesaj tarafından Jason Turner Ptsi Ağus. 11, 2008 10:28 pm

Jason ne olduğunu anlayamamıştı.Keira birden dudaklarına yapışmıştı.Biraz önce ağlıyordu ama birden yapışmıştı.Jason zaten şikayetçi değildi ama şaşırmıştı doğal olarak...

Birden Keira'nın hafif bir geceliğe büründüğünün farkına vardı.Gülümseyerek beline sarıldı:

"Bence de!Odaya gitsek iyi olacak!"

Keira'nın dudaklarına tekrar yapıştı ve güzel cadıyı kucağına alıp odaya çıkardı.Dudakları odaya çıkana ayrılmadı...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Ptsi Ağus. 11, 2008 10:36 pm

Jason , kucağına almıştı Keira'yı.Dudakları hiç ayrılmadan odalarına çıkmışlardı.Odaya girdiklerinde Keira kendisini yatakta bulmuştu.Dirseklerinin üstünde doğrulmuş Jason'u kendisine doğru çekiyordu.Bu sefer altta kalmayı istiyordu. Acıyan ruhunu Jason 'un iyileştirmesini istiyordu delice aşkı hissetmek istiyordu.Ruhunun derinliklerinden gelen tutkuyla öpüyordu Jason'u.

" Ruhumla seni seviyorum Jason.Yalnızlığı seninle yokettim ben.Tekrar yalnız kalmayacağıma bırakmayacağına inanıyorum.Ama korkuyorum sevgini ve aşkını hissetmek istiyorum aşkım "

dedi.Tutkuyla öpüşürlerken zorlukla söylemişti bunları.Sevgiyle tutkuylu öpüyordu onu.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Ptsi Ağus. 11, 2008 10:46 pm

Jason aceleyle kurtuldu T-shirt'ünden.Keira'nın bacaklarının arasına yerleşti tekrar.Ellerini belinde birleştirdi Keira'nın.Vücudunun sıcaklığını hissediyordu..

Geceliğinin üzerinden göğüslerine birer öpücük kondurdu.Ellrini sırtında gezindirdi bir süre.Saçlarına...Yüzüne...Kollarına...Göğüslerine...Bacaklarına...

Bir kaç kere geceliğini yukarı kaldırdı.Ama tekrar indirdi.Bu geceyi çabuk bitirmek istemiyordu.

Geceliğinin askıları da bir kaç kere aşağı indi ve tekrar yükseldi Keira'nın.Tutkuyla kıvranıyordu şimdi altında.Hiç böyle olmamışlardı...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Ptsi Ağus. 11, 2008 10:55 pm

Jason'un tutkulu aşkını ve sıcaklığını ruhunda hissediyordu Keira.Jason ise Keira 'yı kıvrandırmak istermiş gibi çok yavaş hareket ediyordu.Keira ise tutkuyu ruhunda hissetmek istermiş gibi acele ediyordu.Ruhu dermanı olmayan bir kuş gibiydi.Tutkunun doruklarına çıkmak istiyordu. Ellerini Jason'un vücudunda gezdirmeye başladı.Biraz sonra ufak bir hareketle üstte çıktı Keira.Aynı yavaşlıkla Jasonu öpmeye başlamıştı.

Tutkuyla , sevgiyle ve özlemle aşkla öpücükler konduruyordu Jason'a.Biraz sonra tekrar dudaklarına yöneldi Jason'un.Tutkuyu hissettirmek istiyordu Jason'a.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Ptsi Ağus. 11, 2008 11:05 pm

Jason gülümsemeye başladı.Keira'nın eli vücudunda gezerken titriyordu.Evet!İşte yine o koku.Yine hissetmişti.Ellerini kalçalarına götürdü Keira'nın.Hafifçe sıktı.Geceliği inadına çıkarmıyordu...

Ardından eli bacaklarında gezindi bir süre.Tekrar kalçalarından geçti.Yukarıya doğru çıktı.Omuzlarına kadar...

Nefes nefeseydi Jason.Keira kadar tutkuluydu artık.Her zamankinden daha çok sevişmek istiyordu.Her zamankinden daha uzun...Her zamankinden daha tutkulu...Her zamankinden daha çok hissediyordu duyduğu aşkı...

Bir çırpıda tekrar altına aldı.Dudaklarına yapıştı uzun bir süre sonra tekrar.Yumuşacıktı....

"Delirtiyosun beni!" diyebildi fısıltıyla...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Ptsi Ağus. 11, 2008 11:12 pm

" Seni istiyorum şimdi!!! "

dedi aynı fısıltıydı.Tutkuyla sarılıyordu.Aşkla özlemle sevgiyle.

" Seni çok seviyorum herşeyim "

dedi tekrar bir fısıltıyla.Onsuzluğa tahümmülü yoktu.Sanki yanından uzaklaştığında temelli yalnız kalacaktı.

Dudaklarını dudaklarına götürdü.Dudakları birbirinin arasındayken bir eli Jason'un sırtındaydı diğeri ise saçlarında.Saçlarını okuyordu.Saçlarından boynuna indiğinde eli sımsıkı sarılmıştı Jason.

İki elini boynuna götürdüğünde tutkuyla öpüyordu Jason'u.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Ptsi Ağus. 11, 2008 11:29 pm

Keira dayanamayacaktı fazla.Çok yavaştı Jason.Hiç alışık değildi ama Keira'yı böyle tutkuyla kıvranırken görmek hoşuna gidiyordu.Elleri Keira'nın vücudunda hiç bitmeyecek bir seyahate çıkmıştı sanki.Keira'nın geceliği de Keira'yı gece boyu tapulamıştı adeta...

Keira'nın dudaklarını ısırırken bir eli bacaklarına kaydı tekrar Keira'nın ve geceliğinin altına girdi.Bir süre böylece okşadı Keira'yı...

Keira'da koparacakmışcasına çekiyordu saçlarını artık.Elini çıkardı geceliğin altından ve Keira'nın iki bileğini yakaladı.Kollarını iki yana açtı Keira'nın.Ve bacaklarının arasına tekrar girdi.Dudaklarını Keira'nınkilere yaklaştırdı.Tam öpecekken kaçırdı gülümseyerek...

Omuzlarını yalamaya başladı sonrada.Bir süre için de kollarına indi.Sonra da dayanamayıp dudaklarına yapıştı sonunda...

En son Jason Turner tarafından Salı Ağus. 12, 2008 10:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Salı Ağus. 12, 2008 9:05 am

" Aşkım , lütfen "

dedi kıvranıyordu.Jason ise zevkten çıldırtıyordu Keira'yı.Bir anda Jason ellerini tutup iki yana açmıştı.Jason yalvarmalarına rağmen delirtmeye devam ediyordu.Altında kıvranıyordu Keira.Dudaklarına yapıştığında Jason kollarını kurtararak Jason ' un boynuna doladı.Onu kendisine doğru çekerken aşkla kaybolmak istiyordu.Sevgiyi ve tutkuyu yenice öğrenmişti Keira.Mutlulukla bakıyordu Jason'a.Sevdiği adama

Altında yavaşça hareketlenmeye başladı.Ufak bir hareketle üste geçmeyi başardı Keira.Yavaş yavaş öpmeye başladı bu sefer Keira.Ufak tutkulu öpücüklerdi bunlar ve yavaş yavaş Jason'un bütün vücudunu sarıyordu tutkulu öpücükler

" Seni seviyorum "

diye fısıldadı öpücüklerin arasında.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 10:50 am

Jason gülmeye başlamıştı.Bıraktı kendini Keira'ya.Keira onu öperken gülmekten başka bir şey yapmıyordu.Bu arada kotu da sıkmaya başlıyordu.Çıkarmak için bir kaç kere uzattı elini ama Keira'nın gözü hiçbir şey görmüyordu.Tekrar güldü Jason!...

Ellerini beline götürdü Keira'nın;Keira kucağına otururken.Ne yapacağını çok merak ediyordu.Gülümserken Keira'nın belini okşamaya koyuldu.Gecelik var mı yok mu belli değildi zaten.O kadar inceydi ki..

Ardından elleri ister istemez göğüslerine kaydı.Keira iyice uçmuştu böylece.Gözleri kapanmıştı onun.Zevk iniltileri de başlamıştı hafiften.Tabi bunlar Jason'ı da çizgiden çıkartıyordu...

Jason ise inadına karşılık vermiyordu Keira'ya!Çünkü doyasıya sevişmek istiyordu.İlk defa aceleci değildi....
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Salı Ağus. 12, 2008 10:59 am

Herşeyi yavaştan alması iyice çileden çıkartıyordu Keira'yı.Şu anda Jasonu ruhunda hissetmekten başka bir şey düşünmüyordu.Jason ise inadına ağırdan alıyordu herşeyi.Bir anda aklına bir şey geldi Keira'nın.Yavaşça Jason'un kucağından kalktı.Ufak bir asa hareketiyle birlikte müzik çalmaya başladı. Baştan çıkarıcı bir müzikti bu.Yavaşça Jason'un karşısına geçti.Kendini müziğin güzelliğine bıraktı Keira.Bir yandan da geceliğiyle oynuyor.Çıkartma ile çıkartmama arasında gidip geliyordu.En sonunda şarkının sonunda gecelikte yere düşmüştü.Yavaşça Jason'a doğru yürüdü.Ellerini tutarak kaldırdı onu dans etmek istiyordu.Ama amacı farklıydı o dansın.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 11:31 am

Jason `Yeter!` diye söylendi.Artık sevişmek istiyordu onunla.Bir an önce sevişmek istiyordu.Gülümseyerek ayağa kalktı ve Keira'ya yöneldi.Kısa bir süre için dans isteğini karşıladı ve Keira'yı bir çırpıda yatağa attı tekrar.Ardından da Keira'nın karşı koymasına imkan tanımadan kotundan kurtuldu....

"Anlaşılan oyun istiyon sen!" dedi nefes nefese yanına uzanırken.

Ellerini beline götürdü Keira'nın.Keira'da istercesine bakıyordu Jason'a.Gülümsedi tekrar Jason!Gıdıklamaya başladı Keira'yı.Bir yandan da neresi gelirse öpüyordu...

Keira artık dayanması güç bir an yaşıyordu.Müzik bir yandan!Gıdıklama...Öpücükler...Ve sonunda tekrar üste çıkmıştı Jason....
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Çarş. Ağus. 20, 2008 6:13 pm

Dayanması çok güç dakikalardı onlar.Müzik , tutku , öpüşmeler ve gıdıklama

" Pes ediyorum hayatım "

dediği sırada Jason üstüne çıkmıştı bile.Kollarını yavaşça Jason'un boynuna doladı.Sımsıkı sardı onu.Kendisine çekmeye başladı dudakları birbirini hissettiğinde ise ateşli bir öpüşme ve bir yandan da Jason'un sırtında gidip geliyordu eli.Aşk ve sevgiyle öpüyordu onu.

" Seni seviyorum "

dedi tutkulu bir fısıltıyla ve tekrar dudaklarına yapıştı.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Çarş. Ağus. 20, 2008 6:26 pm

Elini Keira'nın vücudunda tutkuyla gezdirirken gülümsüyordu.Artık öpücüklerine mani olamıyordu ama Keira'yı çıldırtırcasına ileri gitmiyordu.Vücutları en saf haliyle kenetlenmişti birbirine...

"Ne yapsam ki?...Sanki beynim durdu!.." dedi gülerek.Sevgilisni çileden çıkartacaktı.O tutkulu oldukça daha fazlasını istiyordu Jason.Daha sıkı sarmak.Daha delice sevişmek...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Çarş. Ağus. 20, 2008 6:34 pm

Çileden çıkmak , isteyipte yapamamak böyle bir şey olsa gerekti.Keira , çileden çıkmasına rağmen hala Jason uzatıyordu.dokunuşları artık birer işkence gibiydi.Hele gülümsemesi.

" Seni istiyorum "

dedi son bir kere.Kararını vermişti.Yapacağını biliyordu sadece biraz kışkırtmak.Jason'u itmeye çalıştı üzerinden istemiyormuşçasına ama gözleri ve dudakları hala tutkuyla titriyordu.

" Beni istemediğini bilmeliydim "

dedi biraz üzülmüş gibi yaparak.İşe yaramasını umuyordu.Yaramak zorundaydı.Zaten kendisi de böyle yapmak zorundaydı yoksa sabaha kadar tutkudan ölecekti.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Çarş. Ağus. 20, 2008 6:41 pm

Jason kaşlarını çattı hafifçe ve doğrulup Keira'yı serbest bıraktı.Tedirgin bir şekilde baktı ona kısa bir süre.Sinirlenmiş gibiydi:

"Böyle bir şey olmadığını sen de çok iyi biliyorsun...Neden bunu yapma gereği duydun söyler misin Keira?"

Tüm isteği gitmişti.Sırtını dönüp yatağın kenarına oturdu...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Çarş. Ağus. 20, 2008 6:48 pm

" Nedenini hala soruyor musun ? "

dedi hayal kırıklığı içerisinde.Jason arkasını dönmüş oturmuştu bile.Keira ' da sırtını döndü Jason'a.Ayağa kalkma ile kalkmama arasındaydı.En sonunda kalkmamaya karar verdi.İyice büzüldü yatakta. Hiç bir şey söylemeden öylece uzandı. Buğulanan gözleri anlatıyordu herşeyi ama Jason bunu göremeyecek kadar sinirli ve çok uzakta görünüyordu.

" Ters tepeceğini düşünmeliydim "

diye hayıflandı üzüntüyle.Ters tepmişti ve şimdi Jason çok uzaklardaydı.Burada olan bedeniydi ama ruhu ve kalbinin uzaklarda olduğunu hissediyordu Keira.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Çarş. Ağus. 20, 2008 7:01 pm

Yüzünü büzüştürdü Jason sinirle.Keira hayal kırıklığına uğratmıştı ilk kez onu.Bunu göremeyecek kadar kör olamazdı Keira.Hayır bu kadar kör değildi...

"Bu anın bitmesini istemiyordum sadece..Büyüsünün bozulmasını istemiyordum!..Ama-ama sen...Sen bunu göremeyecek kadar...." kafasını ellerinin arasına alıp sessizliğe gömüldü...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Çarş. Ağus. 20, 2008 7:17 pm

" Özür dilerim "

dedi cılız bir sesle.Ardından sessizlik içerisinde kaldılar bir süre.Ne kadar zaman geçtiğini bilemiyordu 1 saat 2 saat 3 saat hiç bir fikri yoktu.Tek bildiği o andan beri ağladığıydı.Yavaşça ayağa kalktı Keira.Diyecek bir şeyi yoktu. Yapması gerekeniyse biliyordu.Arkası dönük olan Jason'a aldırmadan üzerini giydi.Odadan çıkacak hatta evden de çıkacak ve biraz yürüyecekti.Kapı'nın tarafına geldiğinde Jason'a baktı.Çok mutsuz görünüyordu.Onu mutsuz ettiği için kendisine daha fazla kızdı Keira.Oysa tek istediği.

" Saçmalıktı yaptığım "

diye mırıldandı.Oda kapısına doğru yürüdü.Tam kapıyı açacakken duraksadı.Endişeyle arkasını döndü.Jason'u kaybetmişti.Yaptığı aptallıkla kaybetmişti işte onu.Gidecek ve daha karşısına çıkmayacaktı.Yapabilir miydi onu bile bilmiyordu aslında.Elini gayriihtiyari karnına götürdü. Bir anda gözleri büyüdü.Olabilir miydi ki ? Sanmıyordu ama bir ihtimaldi işte.Cesaretini toplayarak Jason'a yürümeye karar verdi o anda.

Yavaşça yürümeyi yeni öğrenen çocuklar gibi yürüdü.Jasonun önünde durdu.Yavaşça bir iki dakika bekledi.Elini saçlarına götürüp götürmeme arasında kalakaldı bir süre.Ardından dayanamadı ve saçlarını okşamaya başladı.Ardından yanına oturdu yatağa ve gitmeden bütün tutkusuyla öpmek için dudaklarına yaklaştı.Jason'un ittirdiğini görmesine rağmen dinlemiyordu.Dudakları dudaklarına değdiğinde bütün aşkını , tutkusunu , sevgisini kullandı.Jason ' un tepkisizliği canını yaksa da öptü.Bir süre sonra ayrıldığında ayağa kalktı yavaşça.Arkasını döndü.Kapıya doğru yürüdü.Tam odadan çıkacakken

" Seni hep sevdim ve istedim seninde istediğini ve sevdiğini biliyordum. Ben sadece daha fazla dayanamadım.Sadece kışkırtmak için söylemiştim seni kaybetmek için değil.Yaptığım aptallıktı. Özür dilerim "

dedi ve odadan çıktı.Merdivenlere yöneldiğinde yerin ayaklarının altından kaydığını hissetti ama aldırmadan yürümeye ve hatta merdivenlerden inmeye çabaladı.Fakat tam bir fiyaskoydu bu girişimi.

Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Çarş. Ağus. 20, 2008 7:44 pm

Göz yaşlarına engel olmaya çalıştı Keira onu öperken.Dudakları titredi.Engel olamıyordu ama titriyordu.Keira'nınsa zaten bunu hissettiğini sanmıyordu ama çok kötüydü Jason...Keira'nın eli saçlarındayken en zor anlarını yaşamıştı.Ona çok kızgındı.Deli gibi aşıktı ama çok kızıyordu...Şimdi sarmalıydı onu.Her zamanki tutkusuyla kavrulmalıydı...Yapamadı....

Keira odadan çıkana kadar zor tuttu kendini.Keira kapıyı arkasından kapatığında ise engel olamadı göz yaşlarına.Çığlık atmak istiyordu.Bağırmak istiyordu ama duymamalıydı.Öyle eli kolu bağlı duruyordu...Şimdi gitse ne diyecekti ki.Ne deyip de geri döndürebilirdi aşkını?Birtanesini!Hayatını!Sevgilisini!Meleğini!...

Yatağa uzandı acıyla.Acıyla ağlıyordu işte.Sesi çıkmıyordu ama içini çeke çeke ağlıyordu.Bir kaç saat önce burada sevişmişti onunla.Keira ile beaber yatmışlardı burada...Ama şimdi yapayalnızdı yatağında.Canı acıyordu....

Bu rüya yoksa sona mı gelmişti!Hayır!Böyle bitmemeliydi!Keira'sız yaşayamazdı.Bu yatakta tek başına uyuyamazdı bir daha...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Çarş. Ağus. 20, 2008 7:54 pm

Merdivenlerden daha ilk adımını atamadan sendeledi.Düşmemeliydi.Kendini kurtarmaya çalıştı.Sımsıkı tutundu korkuluğa.Biraz baş dönmesi geçer gibi olduğunda bir kez daha adımını attı.Bu sefer kurtaramamıştı işte kendisini.Kendini yerde bulduğunda gözleri kararmıştı.Doğrulmaya çalışsa da yapamadı başarılı olamadı.Eli karnına gitti yine gayriihtiyari

" Seni seviyorum Jason ve belki --- "

sözcüklerini tamamlayamamış kendini huzursuz bir uykuya teslim etmişti Keira.Sadece Jason'un gelip uyandıracağı bir uykuya.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Çarş. Ağus. 20, 2008 8:13 pm

Burada kalmak daha çok acı verecekti Jason'a.Göz yaşlarını sildi yavaşça ve erinerek te olsa kalktı yataktan.Dolabına doğru yürüdü.Gözüne oldukça eski bir kıyafeti ilişti.Babasının vefatından sonra giymemişti genç büyücü o gömleği.Babasının hediyesiydi.Giymek istememişti o öldüğünden beri.Elleri titreyerek aldı kırmızı gömleği.Yavaşça giyindi.Gömleğin vücuduna ilk temasında titremişti.Titreyerek giydi Jason...

Yavaşça odadan ayrıldı.Keira çıkmış olmalıydı.Biraz viski kafasını dağıtırdı.Şöyle bi muggle filmi de belki iyi gelirdi...Merdivenlere vardığında gördüğü manzara karşısında şok olmuştu.Feryatla Keira'nın yanıbaşına vardı.Masum bir şekilde uyuyordu.Saçlarını okşadı göz yaşları Keira'nın yanaklarını ıslarken...Hemen salona taşıdı.Kanepelerden birisine bıraktı sevgilisini.Ne yapacağını bilmiyordu.Öylece oturdu yanına.Yine ağlıyordu işte...

"Hep benim yüzümden!!!"
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Çarş. Ağus. 20, 2008 8:22 pm

Gözlerini açtığında , salondaki kanapelerin birindeydi Keira.Yanı başında ağlayan Jason. Hafifçe gözlerini kırpıştırdı.Eli hala karnındaydı.Yavaşça gülümsedi sevgilisine.Konuşmak için ağzını açtı.Yapamadı tekrar kapattı.Hem ne diyecekti ki.İki kere özür dilemişti ama Jason susmuştu.Doğruldu kanapede. Gözlerine baktı Jason ' un.

" Ağlama dayanamıyorum "

demek istedi ama diyemedi. Baktı sadece gözlerine.Bir çok şey anlatan o gözlere.

" Seni seviyorum "

dedi ve devam etti konuşmaya

" ve belki de bebe- "

tamamlayamadan sustu sadece gözlerini karnına indirdi.Sevgi dolu bakıyordu.

Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Çarş. Ağus. 20, 2008 8:30 pm

Jason durdu birden.Tebessüm etti.Keira'ya yaklaştı.Ellerini yüzüne götürdü Keira'nın.Sevgi dolu bakıyordu şimdi sevgilisine.Yanıbaşına dineldi...

"Evet bebeğim söyle!Devam et!" dedi heyecanla.Keira bebek demişti belli belirsiz.Bu çok heyecanlandırmıştı Jason'ı.Bu kadar çabuk olurmuydu ki.Bir hafta içinde...Gerçi kaç kere seviştiklerini hatırlamıyordu.Gülümsedi Keira'yı izlerken.Herşeyi unutmuştu.Biraz önce olanların hepsini...

"Evet aşkım!"
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

12 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki

- Similar topics