catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoldaşlık Üyesi ya da Ölüm Yiyen mi olmak istiyorsunuz?

Yoldaşlık Üyesi ya da Ölüm Yiyen mi olmak istiyorsunuz? Empty Yoldaşlık Üyesi ya da Ölüm Yiyen mi olmak istiyorsunuz?

Mesaj tarafından Yönetici Ptsi Haz. 16, 2008 10:04 pm

O halde bu isteğinizi öyle ulu orta söylememenizde yarar olduğunu hatırlatmayı uygun görüyorum. Yararından çok zararı olacaktır. Neden derseniz;

Şu anda ölüm yiyen ya da yoldaşlık üyesi değilseniz farketmişsinizdir ki, her iki topluluğun karargahı da gözlerden saklanmış durumdadır. Ayrıca, ikisinden birine üyeyeseniz bile, içinde bulunduğunuz topluluğun tüm üyelerinin ismini bildiğiniz hayaline asla kapılmamanızı öneririm. Zira bu topluluklardan birine üye olduğunuz halde sanıyorum çoğunuz, karargahların içerisinde ki özel odalardan bihabersiniz. Hem Alwen hem de Barty, bazı özel adamlarıyla, tüm gözlerden gizli bir şekilde bu odalarda görüşmeler yapıyor. Emin olun ki yoldaşlık üyelerinin tam listesini Alwen'den, ölüm yiyenlerin tam listesini de Barty'den başka bilen hiçkimse yok. İşin ilginç yanı, ikisinin listelerinde de bazı ortak isimlerin olması. Ve onlar bazılarının tamamiyle farkında olsalarda çok özel birkaç tanesi hakkında kesinlikle hiçbir fikirleri yok. Sanıyorum ne demek istediğimi anlıyorsunuz Cool

Kısacası yoldaşlık ve ölüm yiyen sistemlerine değişik bir yaklaşım getirmeye çalıştık. Bu gizlilik dolayısıyla, eğer bu iki topluluktan birine katılmak istiyorsanız yapmanız gereken şey, gizli başvurular yapmak. Yani, ölüm yiyen olmak istiyorsanız, Barty'ye öm yoluyla ulaşmalısınız. Eğer yoldaşlık üyesi olmak istiyorsanız Alwen'e aynı şekilde ulaşmaya çalışın ve tavsiyemiz, bu talebinizi açık açık belli etmekten kaçının.
Yönetici
Yönetici

https://catlakkazan.catsboard.com

- Similar topics