catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ELVEDA!!!

+3
Frogonry Bagterlayer
Morello Shiloh Wesley
Yönetici
7 posters

ELVEDA!!! Empty ELVEDA!!!

Mesaj tarafından Yönetici C.tesi Ağus. 23, 2008 5:54 pm

Veee nihayet finalimizi (biraz zorlama olmuş olsa da) yaptık. Daha iyi bir final; belki herkesin katılımıyla gerçekleşecek bir final yapabilirdik. Ama bir çok sebepten ötürü olmadı. Umarım tatmin edici olmuştur.

Bütün yaz boyunca birlikteydik. Bütün yaz boyunca bir oyunun peşine düşüp aşkla koşturduk durduk ve benzerine başka bir yerde rastlanmayacak bir oyun çıkardık. Hepsinden önemlisi de fazlasıyla eğlendik. Çok çok değerli katılımlarınız için defalarca teşekkür ediyorum. Harikaydınız! İlk defa rp yapan bir çok arkadaş edindik ve oyuncularımızın tamamı müthiş bir oyunu muazzam bir gayretle dokudular. Bu yüzden de hepinizi tek tek tebrik ederim. RP Oscarlarına layık bir efor sarfettiniz.

Artık çatlakkazan devri sona erdi. Bir çoğunuz bizi unutmayacaktır ki bu çok mutluluk verici bir şey. Elbette biz de sizleri unutmayacağız. Bir daha başka yerde görüşemeyeceğimiz arkadaşlara koca bir Elveda!! Kendinize çok iyi bakın ve bizi arada bir hatırlayın.

Fakat olurda mukaddes sitemizin bu çatlak yöneticilerini sorgu-sual edecek olan olursa biz yine buralarda olacağız. Adresimiz belli: www.fantastikedebiyat.com... Zaten bu site de fantastikedebiyat.com'un frp ekibi tarafından hazırlanmış ilk siteydi. İlk işimiz de yakaladığımız başarı ve edindiğimiz kitle bizi onurlandırıyor. Ve tabi ki yeni işlere imza atmak için teşvikte ediyor. Çok yakında bir Orta Dünya FRP Projemiz daha olacak. Hepinizi (istisnasız hepinizi) beklerim. Aynı kurgusal kaliteyi bulacağınızdan şüpheniz olmasın.

1 hafta içerisinde bu siteyi tamamen kapatacağız. O yüzden artık buraya pek bir yorum yazmanıza gerek yok. Yorumlarınızı, fantastikedebiyat.com içerisinde açtığımız başlıkta görmek daha güzel olur. Finalini yaptığımız oyunumuzla ilgili ufacık bir yorumunuzu dahi görebilmekten mutluluk duyacağız.

Ve şimdilik bu kadar. Dükkanı kapatıyoruz. Yeni heyecanlarda görüşmek dileğiyle; ELVEDA!!!
Yönetici
Yönetici

https://catlakkazan.catsboard.com

ELVEDA!!! Empty Geri: ELVEDA!!!

Mesaj tarafından Morello Shiloh Wesley C.tesi Ağus. 23, 2008 7:24 pm

Benim acım büyük oldu! Micah! Alwen! Crying or Very sad İyi bir final olmuş, heycanla okudum, izninizle herkese buradan teşekkür etmek istiyorum Smile

Aşkım Alwen'e birlikte geçirdiğimiz güzel anlar için, kalbim hep sana ait...
Canım Micah'a beni yalnız bırakmadığı için , çok gençtin, kariyerinin zirvesinde, yazık oldu...
Zebanim Jason'a zevkli rp yaptık, bana sadece Jason işkence etsin, yazık çok baba bir kara lord olabilirdi...
Sayın Sihir Bakanımız Keira'ya seninle az vakit geçirsekte çok şey paylaştık...
Ve tüm Çatlakkazan rpcilerine teşekkürler...Yazımı şenlendirdiniz Very Happy
Morello Shiloh Wesley
Morello Shiloh Wesley
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Frogonry Bagterlayer C.tesi Ağus. 23, 2008 10:28 pm

Bu sitede gerçekten de acı ve tatlı anılarım geçti... Ama gerçekten burada bulunan insanlar dolayısıyla asla bu siteden kopmamaya çalıştım... Umarım gelecek zamanlarda sizlerle yine buluşuruz... Eğer size karşı bir yanlışım olduysa ve istemediğiniz birşeyler yaptıysam ki yaptım lütfen beni bağışlayın... Yine sizinle buluşmak dileğiyle tüm site güle güle...
Frogonry Bagterlayer
Frogonry Bagterlayer
Tılsım Profesörü

Mesaj tarafından Jason Turner Paz Ağus. 24, 2008 11:02 am

Sözün bittiği yer....
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 24, 2008 3:16 pm

Çatlakkazan bana çok şey kattı açıkcası.
En önemlisi bir sürü arkadaş kazandırdı.
Bize böyle bir site hazırlayıp,rp ziyafeti yaşatan herkese teşekkürler...
Marissa R. Nympdora Black
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Nora Skinner Ptsi Ağus. 25, 2008 10:14 am

Böyle kocaman elveda yazınca bir hoş oldum ben ya... Sad
Nora Skinner
Nora Skinner
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Çalışanı

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 25, 2008 1:01 pm

Belki de en gerçek sözlerin söyleneceği zaman burası, ama insanoğlu nedense hep bu zamanlarda bir şeyler söyleyecek cesareti yitirmiş olur; tıpkı ben gibi...
Belki de hayatımın en anlamlı işiydi yaptığım şey, gerçek dünyada yaşadıklarımın telafisini istemiştim belki de, aynı akıbetten kurtulamayacak olsam da hepinize teşekkür ederim kardeşlerim, beni olgunlaştırdığınız için...Yaptığınız her şey için...Kendimi Gri Limanların kıyısındaymışım gibi hissedişim nedendir bilmem ama, içimdeki aynı hüzünlü dal sallanıp duruyor...
Teşekkür ederim...
Ne yazık ki yaşamak istediğim bir dünyayı gömüyorum ellerimle...
Her şey için sağolun, beni olgunlaştırdığınız için...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

- Similar topics
» Elveda