catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası

+2
Elros Amandil
Marissa R. Nympdora Black
6 posters

1 sayfadaki 6 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası Empty Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 03, 2008 10:01 pm

Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası Officeroombyzippertt1
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası Empty Geri: Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 3:02 pm

Marissa , Jason ve Keira'nın yanından ayrıldıktan sonra bakanlığa geldi.Bugün ilk göreviydi.Seherbazlıktan istifa ettikten sonra , seherbazların tüm kontrolünün kendi elinde olması çok iyi olacaktı.Bu yüzden herhangi bir açıkta devreye girebilecekti.Hem de mesleğine ihanet etmemiş olacaktı...Tüm bunları düşünürken odasının kapısını açtı.Masasında kahvesi hazırdı.Yüzünde gülümseme belirdi bir an.Sandalyesine oturdu.Masasında birkaç evrak vardı seherbazlarla ilgili...Önce kahvesini yudumlamaya başladı.Artık herşey çok daha farklı olacaktı.Çünkü "her değişiklik yeni bir başlangıç demektir".Evrakları alıp incelemeye başladı.O kadar da önemli birşey değildi.Hemen imzaladı.Arkasına yaslandı.Derin bir nefes aldı.Yeni bir hayat kurmaktan başka çaresi yoktu...

Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası Empty Geri: Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 4:10 pm

Sabaha kadar evinde hiçbir şey yapmadan oturan Elros, boş yere konuşmak için beklemişti birilerini; Frodo'nun işinden başını kaldırmayan birisi olması nedeniyle zaten pek fazla görüşememişlerdi bu aralar, ama düellodan sonra evine gidip uzandığında dostunu gerçekten aramıştı yannda...Ve sabaha karşı ayaklanan genç adam, ancak kendini bürosuna atarsa raahatlayacağını düşünüp bakanlığa cisimlenmişti.Yokluğunda Bakanlık2taki ufak kadro revüzyonlarından ise pek haberdar sayılmazdı, yeni Bakan dışında...Bir de Yeni daire başkanı atandığını duymuştu, tebrik etmek ve bazı konuları görüşmek için Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanının Odasına doğru gitti.Kapıyı tıklatıp"Girebilir miyim?"diye sorduktan sonra içeri adım attı...
Ve beyninden vurulmuşa döndü...
Bu yüzü tanıyordu...
Bu gözleri tanıyordu...
Bu, Marissa'ydı!

En son Elros Amandil tarafından Ptsi Ağus. 04, 2008 4:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 4:19 pm

Marissa özel hayatını bir yana bırakıp,işleriyle ilgilenmek zorundaydı.Kahvesinden bir yudum daha alıp yanda ki dolaba yöneldi.Bir sürü dosya vardı.Son rafta "Seherbazlar" yazılı bir dosya çarptı gözüne.Dosyayı alıp önüne döndü.Sayfalarını yavaş yavaş geziyordu.En son bir sayfaya geldi."Elros Amandil.Seherbaz Büre Başkanı".Marissa içindeki kağıtları çıkarıp okumaya başladı.

-"Elros Amandil.21 yaşında.Hogwarts Slytherin bölümü mezunu..." Marissa'nın yüzünde alaycı bir gülümseme oluştu.

-"Hiç şaşmadım." dedi sessizce.O sırada kapının çalındığını fark etti.Dışardan bir ses gelmişti.

-"Girebilir miyim?" dedi o ses.Marissa boğazını temizleyip :

-"Girin lütfen" dedi.İçeri girmişti o kişi Marissa ise kağıtlarla meşguldu.Yavaşça kafasını kaldırdı.Tek diyebildiği şey:

-"Elros..."

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 4:27 pm

"Demek yeni Başkanım Marissa...Bayan Night'ın trajik ölümünden sonra kimin atanacağını merak etmedim değil, ama seherbazlıktan istifasının nedeninin bu olduğunu bilmiyordum..."Elros, kapıda kalakaldığını farkedip düşüncelerinden sıyrıldı.İçeri adım atıp genç kadına baktı:
"Yeni görevinizi tebrik için geldim Bayan Black..."diye başladı:"Yakın arkadaşınız Keira kadar parlak bir kariyerde ilerleyeceğinizden şüphem yok..."
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 4:33 pm

Marissa bunu hiç tahmin edememişti,karşılacaklarını yani...Şaşırmıştı.Aslında Marissa'nın tahmin edememesi saçmalıkıt.Çünkü artık seherbazlık onun kontrolu altındaydı.Ve Elros'da seherbaz büro başkanı olduğuna göre...Herşeyin başladığı yere dönmeyecekti,aşmıştı artık bazı şeyleri...Dosyayı aceleyle kapatıp ayağa kalktı.

-"Yeni görevinizi tebrik için geldim Bayan Black..." dedi Elros birkaç adım atıp ve sözlerine devam etti:

-"Yakın arkadaşınız Keira kadar parlak bir kariyerde ilerleyeceğinizden şüphem yok..." dedi.Marissa şaşırmıştı.Keira'yı tanıdığını tahmin edememişti.

-"Teşekkür ederim.Otursana" dedi sakince.Ve koltuğuna oturdu.Güler yüzlü olmaya çalışıyordu.

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 4:38 pm

Elros ise rol yapacak halde olmadığını farketti o anda, kafa dağıtmak için geldiği işyerinde Marissa'yla karşılaşıvermesi onu iyice bitkin düşürmüştü.Halsizce beyaz koltuğa çöktü.Kafasını tavana kaldırıp bir eliyle de uzun saçlarını sıvazladı, eli yanağındaki kesiğe gitti bir anda, düşünceleri de o geceye...
Ama bu hiçbir işe yaramazdı, bir gece boyunca sadece düşünmüş ve kendini yıpratmıştı. Marissa'nın gözlerine bakamadan sordu:
"Bu arada, Keira nasıl?Jason'un onunla ilgilendiğini duydum ama..."
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 4:43 pm

Marissa ise daha iyi gibiydi.Onu gördüğünde pek kötü olmamıştı.Alışıyordu zira...Kahvesinden bir yudum aldı.Sıradan bir arkadaşı gibi konuşacaktı.En azından böyle yapmaya çalışacaktı...

-"Bu arada, Keira nasıl?Jason'un onunla ilgilendiğini duydum ama..." dedi Elros Marissa'nın gözlerine bakmadan.

-"İyi oldu.Jason'ın evindeler.Gerçi ben de ordaydım ama...Herneyse Jason'ı tanıdığı bilmiyordum" dedi meraklı bir tavırla.İşyerinden tanıştıklarını düşündü bir an.Zaten başa mantığa uygun birşeyde yoktu.

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 4:51 pm

"Ah, Jason'la eski dostuz biz...Frodo, ben ve o..."
Eski olana her zaman bir özlem duyar insanoğlu nedense...
Ve Elros da bir an geçmişi düşünüp hüzünlendi...
Kısa bir an...
Ardından Marissa'nın hiçbir şey hissetmediğini farketti, en azından belli etmiyordu!
Ne o geceki nefret vardı gözlerinde, ne de onu sevdiğini anladığında gözlerinde yakaladığı o ışık...
"Garip..."diye düşündü:"Sanırım sadece ben normal değilmiş gibi davranıyorum, bu dünyaya ait değilmişim gibi..."
Kafasını çaresizce salladı, sanki bu düşünceleri atmak istiyordu...
Hala daralıyordu...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 4:57 pm

-"Ah, Jason'la eski dostuz biz...Frodo, ben ve o..." dedi Elros.Geçmişine özlem duyuyordu sanki.Ne güzel diye düşündü.Özlem duyacak kadar güzel bir geçmişi vardı demek...Marissa'nın geçmişi yoktu.Silmişti herşeyi hafızasından...Çünkü geçmişinde sadece acı çekmişti...Her anlamda acı...Derin bir nefes aldı.Elros'un daraldığını hissediyordu.Ama onunla hiçbir şey yaşamamış iki arkadaş gibi konuşamazdı,konuşamamıştı da zaten...

-"Frodo...Onu tanıyorum.Yoldaşlıktaydı...Oda bu durumu biliyor mu?" dedi aniden çıkmıştı bu söz ağzından.Söylediğine pişman olmuş denemezdi ama yeri olup olmadığı konusunda tereddütlüydü.Daha sonra büyük bir suç işlemiş çocuk gibi kaçırdı gözlerini.Başka yerlere bakmaya çalışıyordu.

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 5:03 pm

Elros,Marissa'nın bu kadar cesur oluşuna şaşırmadı, zaten ortada konuşulacak başka bir konu yokken lafı gevelemek mantıksızdı:
"Ben dostlarıma değer veririm Marissa, gerçekten..."Gözlerinde ilk defa yeniden alevlenen o yeşil ışığı hissederek tamamladı:
"Ve Frodo benim kardeşim sayılır.O beni, ben de onu tanırız; hem böyle şeyleri söylemeye gerek yoktur.Eğer anlamamışsa dostum olmaz zaten, ben de onun tabii."Gözlerini kaldırıp Marissa'ya baktı:
"Peki ya sen?Keira'ya anlatabildin mi?"
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 5:09 pm

Hata yapmış mıydı acaba?..Belki de yeri değildi bu konuların,bazı şeyleri unutmak gerek diye düşündü arkasına yaslanıp gözlerini yere dikti.

-"Ben dostlarıma değer veririm Marissa, gerçekten...Ve Frodo benim kardeşim sayılır.O beni, ben de onu tanırız; hem böyle şeyleri söylemeye gerek yoktur.Eğer anlamamışsa dostum olmaz zaten, ben de onun tabii." dedi Elros.Frodo ve Elros...Gerçekten iyi anlaşıyorlardı demek belki de Keira ile kendisi gibiydi.Ama onlar birbirlerine karşı dürüstlerdi.Peki ya Marissa?..Bunu dostuna anlatacak kadar cesaretli değildi.Keira onu anlardı emindi ama cesareti yoktu.Belki de istemiyordu.Bilmiyordu...

-"Peki ya sen?Keira'ya anlatabildin mi?" dedi Elros.Marissa ise hayır anlamında başını salladı.Ona anlatmalıydı aslında ama anlatmamıştı,anlatamamıştı.Kendini suçlu hissediyordu.Çünkü kardeşinden bile öte tek dostundan saklıyordu bazı şeyleri...

-"Hayır söylemedim.Söyleseydim...Keira eminim benim kadar anlayışlı olmazdı..." diyebildi sadece.

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 5:14 pm

Elros artık rahatlamaya başlıyordu; belki de bütün gece yapamadığı şeye, biriyle konuşmaya sandığından daha fazla ihtiyacı vardı:
"Anlıyorum, tabii ki...Kimseden anlayış beklemiyorum zaten, beklemedim de..."
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 5:23 pm

Marissa konuşacak birşey bulamıyordu...Ya konuşacak birşey yoktu ya da...Sessizlik artık sıkıyordu onu.Yeterince yalnız ve sessiz ortamlarda bulunmuştu.Yalnızlık...İnsana verilecebilecek en büyük cezaydı.Bazen geçmişini düşünüyordu.9 sene nasıl dayanabilmişti buna...Yalnızlığa...Tüm bunları düşündükçe daraldığını hissediyordu.Ellerini boynunda gezdirdi bir süre...

"Anlıyorum, tabii ki...Kimseden anlayış beklemiyorum zaten, beklemedim de..." dedi Elros.Marissa'da değişmişti.İnsanları üzmekten başka birşey yaptığı yoktu şu sıralar.Belki de intikamını alıyordu.Zamanın da onunda canı çok yanmıştı.Ama yapmamılıydı.

-"Seni üzmek için söylemedim yanlış anlaşama sadece...Neyse" dedi sadece diyecek hiçbir şey bulamıyordu.

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 5:48 pm

"Önemli değil, alışkınım ben..."diye konuştu Elros, o da Marissa'yı üzdüğünü anlamıştı.Ama artık tuhaf bir şekilde bağlı hissediyordu kendini bu kadına, sadece sırrı yüzünden değil, hissettikleri şeyler aynıymış gibi geliyordu çoğu zaman...Sessizliği bozmak istemediği için konuşamadı ama...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 5:58 pm

Etraf yine sessizleşmişti...Aynı düelloda ki gibi.Konuşmaya çalışan yine Marissa, ama susup sanki zorla cevap veren Elros gibiydi.İlk defa bu kadar suskundu Marissa'da.Konuşacak çok şey vardı ama konuşulacak insan uygun değildi sanırım...Gözleri düello gecesine kaydı.O zaman Elros'a öyle bir öfke duyuyordu ki öyle bir kin....Şimdi sanki herşey çok daha farklıydı.Nefret etmiyordu,kin duymuyordu.İki günde bu kadar değişmesi normalmiydi bilmiyordu ama sanki hiç yaşanmamış gibiydi o gece,sanki gerçekleri hiç öğrenmemiş gibi.Belki de kabullenememesinden geliyordu bu rahatlığı ,her neden gelirse gelsin iyiydi aslında böyle.Daha rahattı.Eskisinden çok daha rahat.

-"Önemli değil, alışkınım ben..." dedi Elros.Marissa konuşmak istedi ama sesi çıkmıyor gibiydi.Hızlı hızlı nefes alıp veriyordu.

-"Buraya eminim bunları konuşmak için gelmedin,seni üzmek istemiyorum gerçekten..." dedi.Marissa'ya n'oluyordu?..Bu kadar kolay affetmek ne kadar doğruydu?..Bilmiyordu.Hİçbir şey bilmiyordu.Konuları değiştirse iyi olacaktı.Yan kısımda ki dolaptan bir dosya çıkardı.

-"Hımm...Seherbazlar hakkında yeni bir gelişme yok,baskın filan şu aralar düşünmüyor musunuz?" dedi Marissa.Bir an duraksadı gerçekten aptal bir kadın gibi konuşuyordu.Elros niye baskın yapsın ki diye düşündü bir an daha sonra konuyu değiştirme çabası içinde

-"Yani yeni birşeyler oldu mu?Yeni alınanlar filan" dedi gözlerini devirerek.Her zaman ki gibi yine yapmıştı patavatsızlığını...Her zaman ki gibi...

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 6:06 pm

Elros ise gülümsedi"En azından sessizliği bozmaya cesareti var..."Takdir ediyordu Marissa'yı, her zaman etmişti.
"Seherbazlar her zaman ince eleyip sık dokuyarak seçildi,yeni katılanlarsa beni korkutuyor!"Tekrar güldü:"Belki de fazla iyiler ha?"İlk defa bir kadının yanında bu kadar rahat konuşuyordu, aslında...
Mutlu bile sayılırdı!
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 6:11 pm

-"Seherbazlar her zaman ince eleyip sık dokuyarak seçildi,yeni katılanlarsa beni korkutuyor!" dedi Elros gülümseyerek.Onu ilk defa gülerken görüyordu.Marissa'da gülümsemişti.Uzun bir aradan sonra isteyerek...

-"Onları eğitmek sana kalıyor,boşuna büro başkanı değilsin ya" dedi gülerek.Biraz rahatlamış gibiydi koltuğuna yaslandı.Elindeki kalemle oynayıp duruyordu.

-"Belki de fazla iyiler ha?" dedi Elros.Hala gülüyordu.

-"Senin gibi birinden böyle şeyler duymak güzel,herkesi beğenmessin sen" dedi hala gülümsüyordu.Marissa yeni seherbaz olduğunda Elros ona bağıra çağıra öğretmişti herşeyi.Kolay kolay kimseyi beğenmezdi.Özellikle de düello kurallarını...Eski günleri hatırlayınca yüzüne güzel bir gülümseme yerleşti.

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 6:15 pm

"Peki ya sen?"diye soru Elros, "Sen neden seherbazlığı bıraktın?"
Artık gerçekten güveniyordu Marissa'ya.Hayatı boyunca insanların bilmelerini istemediği sırları olmuştu, ve bunları dostlarına emanet etmişti hep.Hepsine de güvenmişti,ve şimdiye kadar hiçbiri bu sınırsız güveni boşa çıkarmamıştı.Artık Marissa'ya da güveniyordu genç adam...Yeşil gözleri soran bakışlarla bakıyordu yeni başkanına...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 6:21 pm

-"Peki ya sen?Sen neden seherbazlığı bıraktın?" dedi Elros.Hiç cevap vermek istemediği soru gelmişti.Aslında bırakmak istemesinin nedeni vardı.Ve söylemekten başka çaresi yok gibi görünüyordu...

-"Ben...Eğer beni tanıdıysan biraz,ben mesleğime ihanet edememe hele ki söz konusunu aydınlıksa asla!Ama eğer senin sırrını kimseye söylemeyip,mesleğime devam etseydim.İhanet etmiş olurdum.Ve ben bunu kaldıramam...Böyle birşey yapamam.Yapamazdım bu yüzden istifa ettim.Ama iyi ki etmişim.Artık seherbazların tüm kontrolu elimde" dedi gülümsemeye çalışarak.

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 6:28 pm

Elros da gülümsedi:"A evet, istediğini almış olmalısın..."Bu kadar zamanda dahi onu tanımıştı,onu ve sarsılmaz karakterini...
"Bu kadar prensipli olmak zor olmalı..."diye düşündü,"Kendini bu kadar zorlamak..."Kendi tarzına o kadar da uymasa bile saygı duyuyordu:
"Karanlık Lord hakkında ne düşünüyorsun Marissa?"Gülerek ekledi:"Bunlar istihbarat değil bak, sadece merak ediyorum..."
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 6:36 pm

-"A evet, istediğini almış olmalısın..." dedi Elros gülümseyerek.

-"Amacım bu değildi,sadece seherbaz olarak kalmak bana yeterdi zaten.Ama bazı şeyler beni buna zorladı diyebilirim" dedi gülümsemeye çalışarak.

-"Karanlık Lord hakkında ne düşünüyorsun Marissa?" dedi Elros.Marissa şaşırmış niye bunu sormuştu ki şimdi?..

-"Bunlar istihbarat değil bak, sadece merak ediyorum..." dedi Elros gülmesine devam ederek.Marissa ise sadece dinliyordu.Gayet rahattı.

-"İstihbarat olsa bile diyeceklerim değişmezdi,emin ol..." dedi daha sonra düşündü.Lord hakkında ne düşünüyordu.Nefret...Sadece nefret....

-"Onun ismini duyunca , safkanlılık saplantı üst seviyede olan ailem geliyor aklıma.Gryffindor olduğum için beni kapıya koyan ailem.Yani açıkcası sadece nefret...Ölümüne bir nefret.Belki sen bile aydınlığa benim karanlığa duyduğum nefret kadar nefret duymuyorsundur.Ama bu öyle kötü birşey ki...9 sene boyunca tek başına hayata tutunma çabası,hele de bunlar daha çocukken başına geliyorsa o zaman çok daha kötü.Tutunacak bir kol arıyorsun ama kimseye güvenemiyorsun.Herşeyden nem kapıyorsun.Öyle bir hırs yapıyorsun ki Hogwarts Gryffindor birincisi oluyorsun.Oda yetmiyor gizli göreve gidiyorsun,daha sonra seherbaz oluyorsun.Ama nefretin dinecek yerde daha da büyüyor..." dedi o kadar hızlı konuşmuştu ki nefes alamamıştı.Şimdi ise soluk soluk nefes alıyordu sadece.

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 6:42 pm

"Peki ben?En ufak bir değişiklik yaratmadım mı düşüncelerinde"
Gerçekten merak etmişti bunu Elros, her zaman merak etmişti, lakin ilk defa birine soruyordu...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 6:46 pm

-"Peki ben?En ufak bir değişiklik yaratmadım mı düşüncelerinde" dedi Elros meraklı bir edayla.Marissa bunu hiç düşünmemişti.Yani böyle bir soru alacağını...Gerçekten bilmiyordu ne cevap vereceğini.Hiç düşünmemişti zaten.Nefreti daha da artıyordu...Ama Elros?..

-"Ben seni bu zamana kadar ölüm yiyenlerden saymadım,hala da saymıyorum.Bir ölüm yiyen olamayacak kadar iyisin Elros.Ama bu öyle bir şey ki...Öyle bir nefret kimsenin bunu azaltabileceğini düşünmüyorum...Kimsenin..." sadece bunu diyebilmişti.Ama öyleydi.Nefreti hiç dinmemişti.Söz konusu Keira bile olsa nefreti dinmezdi.Çünkü yaşadığı acılar,duygular onda öyle bir zemin oluşturmuştu ki karanlığa karşı sanki yıkılmaz gibiydi.Aksine her gün yeni bir tuğla ekliyordu üstüne.Nefretine...Kinine...

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Ağus. 04, 2008 6:54 pm

"Ah....Bunu anlıyorum...Herneyse, benim kalkmam gerek..."diye ayaklandı Elros,
"Tekrar başarılar dilerim Marissa.İyi günler..."dışarı çıktı.Ancak evine giderse rahat edeceğini düşünüp Malikanesine cisimlendi...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

1 sayfadaki 6 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics