catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuytu Köşe

3 posters

Kuytu Köşe Empty Kuytu Köşe

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 02, 2008 2:56 pm

Méll , yaralı bir şekilde içeri girdi.Yaralarını üzerinde ki çarşafla kapatabiliyordu , ama canı çok yanıyordu.Karnında ki yara tekrar kanamaya başlamıştı.Güçlük ile en dipteki kuytu köşeye oturdu.Barmen'e döndü .

''Viski''

dedi.

Birkaç dakika sonra düşüncelere daltıktan sonra viskisi geldi ve barmen ürkek bakışlarla ona döndü.

''İyi misiniz efendim''

dedi.

Méll sinirli ve mavi bakışları ile kafasını ona çevirdi.

''Seni bağlamaz kaybol''

dedi.

Viskisini eline aldı ve etrafı izledi...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Kuytu Köşe Empty Geri: Kuytu Köşe

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 3:26 pm

Faith St.Mungo'dan çıktıktan sonra Londra sokaklarında yürümeye başladı.Méll'in nereye gittiğini düşünüyordu.Nereye gidebilirdi ki... Londra'da ki Méll'in gitmeyi sevdiği yerlere gidicekti.Biraz düşündü Méll şu anda neredeydi diye.Aklına Hellfire Cantina geldi. "Neden olmasın..." diye geçirdi içinden.Hellfire Cantina'ya doğru yürümeye başladı.İçeriye girdiğinde etrafta göz gezdirdi ama Méll görünmüyordu.İlerlemeye başladı masaların arasında.Karanlık,kuytu bir yerde olmalıydı Méll ve en sonunda gördü kardeşini.Méll'in oturduğu masaya gitti ve önündeki viskiyi aldı.Sandalyeye oturdu ve

-Bunların yerine seni iyileştirecek iksirleri içiyor olmalıydın!...

dedi.Méll'in karnında tuttuğu çarşaf kırmızılaşmıştı.Méll'in kesiği kanamaya başlamıştı...

-Méll hemen St.Mungo'ya gidiyoruz

dedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 02, 2008 3:30 pm

Bunların yerine seni iyileştirecek iksirleri içiyor olmalıydın!...

Méll arkasından gelen se sile kafasını çevirdi.Bu ablasıydı.Ayağa kalktı.

Méll hemen St.Mungo'ya gidiyoruz

Méll bakışlarını sinirlice Faith'e çevirdi.

''Sen git Keira ile ilgilen bayan Black''

dedi.

Çarşafı toplamaya çalışarak güçlükle yürüyordu...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 3:36 pm

Faith sinirle Méll'e bakıyordu.Çarşaf kanlar içindeydi ve Méll'in yüzü sararmaya başlamıştı.''Sen git Keira ile ilgilen bayan Black'' dedi sinirli bakışlarıyla Méll.Faith anlamıştı Méll'in Keira'yı gördüğünü."Off Lucas " diye geçirdi içinden.Lucas büyük ihtimalle bir yere gitmişti ve Méll odadan çıkmıştı.Méll'e baktı ve

-Odaya dikkatli baktıysan seherbazlarla doluydu.Alwen Crook'da içerideydi.Senin orada olduğun farkedilse,Keira'yla düello yapan kişi olduğun anlaşılsa nolur biliyorsun değil mi?

dedi.Méll zorlula çarşafı tutarak yürümeye çalışıyordu.Faith yanına geldi ve

-Méll St.Mungo'ya gidiyoruz sorun çıkarma

dedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 3:36 pm

Marissa çatlak kazan da dahil olmak üzere çoğu yere gitmişti.Tek bir kalmıştı."Hellfire Cantina".Buraya da gelmediyse gideceği yer belliydi.Düellonun olduğu tepe.Kapıyı itekleyerek içeri girdi.Mell yoktu.Adımlarını hızlaştırarak ilerlemeye başladı.Faith ve Mell içerdeydi.Mell'in yanına gitti.Mell şaşırmış gibi görünüyordu.

-"Sen git Keira ile ilgilen bayan Black" dedi Mell.Şimdi anlaşılıyordu.Mell ,Faith'in Keira ile ilgilenmesini kıskanmıştı.Kendine engel olamayarak lafa atladı.

-"Keira'yı mı kıskanıyorsun Mell.Bu onun görevi!" diyebildi sadece kolunu tutarak.
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 02, 2008 3:39 pm

-Méll St.Mungo'ya gidiyoruz sorun çıkarma

Méll , Faith' e gülümsedi.

''Seni tanıyamamışım , şimdi burdan git''

dedi.

Méll gözünden akan bir damla yaşı silmeye çalışırken göz yaşı kanlı çarşafa damlamıştı.Faith ona dokunmaya çalışıyordu.M"ll odnna kaçıyordu.

''Bana dokunma...!''

dedi.

Ardından uzun zamandır görmediği kardeşi lafa girmişti.

-"Keira'yı mı kıskanıyorsun Mell.Bu onun görevi!"

Méll ona döndü.

''Sana sözüm yok ama aileni her zaman sattığın için bunada birşey demiyeceğim senden beklenen bir davranış Marissa''

dedi..
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 3:44 pm

-"Sana sözüm yok ama aileni ehr zaman sattığın için bunada birşey demiyeceğim sendne beklenen bir davranış Marissa" dedi Mell alay edercesine.Marissa sinirlenmişti.Kanayan kolu daha da sızlamaya başlamıştı.

-"Bana bak dediğin laflara dikkat et!Ben mi aileme ihanet etmişim,satmışım?Beni kapının önüne koyan sizsiniz.Sizin o aptal düşünceleriniz.Buraya senin için gelmiştim Mell.Ama sen hiç değişmemişsin.Eski benliğini koruyorsun.Her lafı farklı anlayan,dar düşünceli Mell'i!" dedi ve Faith'e baktı.

-"Beni buraya sen çağırdın Faith ama onun aptal zırvalıklarını dinleyemem!" dedi sinirlice.

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 3:48 pm

Faith Méll'i tutmaya çalışıyordu ama Méll kaçıyordu ondan.''Seni tanıyamamışım , şimdi burdan git'' dedi Méll.Faith anlatamıyordu Méll'e kardeşini korumaya çalşıyordu ama Méll' anlatamıyordu bunu.Méll'in gözünden birkaç damla göz yaşı kanlı çarşafa düştü.Çarşaf iyice kırmızı olmuştu.''Bana dokunma...!'' dedi sinirle Méll.Faith

-Méll saçmalama şimdi bayılacaksın işte o zaman görülmemen çok zor olur o seherbazlar tarafından!

dedi.O sırada Rose gelmişti kolunu tutuyordu o'da.Rose'un söylediği şeye Méll ''Sana sözüm yok ama aileni her zaman sattığın için bunada birşey demiyeceğim sendne beklenen bir davranış Marissa'' dedi.Faith Rose'a baktı "Anlayışlı davran ona ben ne yapacağımı biliyorum" dedi bakışlarıyla...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 02, 2008 3:49 pm

-"Bana bak dediğin laflara dikkat et!Ben mi aileme ihanet etmişim,satmışım?Beni kapının önüne koyan sizsiniz.Sizin o aptal düşünceleriniz.Buraya senin için gelmiştim Mell.Ama sen hiç değişmemişsin.Eski benliğini koruyorsun.Her lafı farklı anlayan,dar düşünceli Mell'i!"

Méll Marissa'ya döndü.Onu kapının önüne ne Faith nede Méll koymuştu.

''Seni ne ben nede Faith kapının önüne koydu.Bunu o aptal anne ve babana zor senin yüzünden anne ev baabmızı karşımıza aldık Faith ile birlikte bunlardan hiçbir zaman haberin olması.Seni aramaya çalıştık.Burda olduğunu öğrendiğimiz zaman herşey zaten çok geç olmuştu.''
dedi.

Faith'e döndü.

''İkinizde burdan gidin ben kendi başımın çağresine bakarım''

dedi.

Méll arkasını döndü ve sessizce ağlamaya başladı.Ağlamaktan nefret ediyordu..Fakat kendini tutamıyordu.Karşısında kardeşive ablası vardı.

Méll saçmalama şimdi bayılacaksın işte o zaman görülmemen çok zor olur o seherbazlar tarafından!

Méll ikisinede döndü.

''İyiyim ben''

dedi...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 3:55 pm

-"Seni ne ben nede Faith kapının önüne koydu.Bunu o aptal anne ve babana zor senin yüzünden anne ev baabmızı karşımıza aldık Faith ile birlikte bunlardan hiçbir zaman haberin olması.Seni aramaya çalıştık.Burda olduğunu öğrendiğimiz zaman herşey zaten çok geç olmuştu." dedi Mell sinirlice.

-"Beni arayan kişi bulurdu Mell.Aynı okulda okuduk.Peki siz nerdeydiniz Mell?Benim yanımdamıydınız?Hayır!hiçbir zaman olmadınız ne siz, ne ailem.Ama sen beni okuldayken arama girişiminde bile bulunmadın.Utandın değil mi Mell?Bir Gryffindor mezunu kız kardeşin olduğu için...Ama sizin o utandığınız kızı sahiplenenler çıktı!Beni zamanında merak etmeyenleri,aramayanları,istemeyenleri,destek çıkmayanları ben şu saatten sonra hiç istemem.Tek başıma büyüdüm ben!tek başıma!Bu ne demek biliyor musun mell?Bilemezsin ki...Yaşamadın ki!...Ve şimdi aklına başına al.Yanındakilerin kıymetini bil.aptal kıskançlıklarınla insanları kırma!İnsanları dinlememe,kırma her zaman yaptığın birşey olsada kurallarını hiçe say bir kere!Hiçe say! " dedi.Pişman değildi ,hiçbir şeyden dediği hiçbir laftan.12 yaşından beri yaşadığı,yaptığı hiçbir şeyen pişman olmadığı gibi...

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 02, 2008 4:00 pm

-"Beni arayan kişi bulurdu Mell.Aynı okulda okuduk.Peki siz nerdeydiniz Mell?Benim yanımdamıydınız?Hayır!hiçbir zaman olmadınız ne siz, ne ailem.Ama sen beni okuldayken arama girişiminde bile bulunmadın.Utandın değil mi Mell?Bir Gryffindor mezunu kız kardeşin olduğu için...Ama sizin o utandığınız kızı sahiplenenler çıktı!Beni zamanında merak etmeyenleri,aramayanları,istemeyenleri,destek çıkmayanları ben şu saatten sonra hiç istemem.Tek başıma büyüdüm ben!tek başıma!Bu ne demek biliyor musun mell?Bilemezsin ki...Yaşamadın ki!...Ve şimdi aklına başına al.Yanındakilerin kıymetini bil.aptal kıskançlıklarınla insanları kırma!İnsanları dinlememe,kırma her zaman yaptığın birşey olsada kurallarını hiçe say bir kere!Hiçe say! "

Méll aniden bakışlarını Marissa'ya çevirdi gözündne yaşlar süzülüyordu.

''Sen gittikten sonra neler oldu Mairssa hiç düşündün mü..?,seni aramadım mı güldürme beni her zaman senin nerede kiminle olduğundan haberim vardı.Sen okuldan çıkarken arkandan gizlice gelen , hastalandığında seninle dalga geçer gibi görünüp senin için endişelenen bendim.Sen gittikten sonra bizde yanlız kaldık.Annem ve babam öldü.Faith 'in işleri çıktı ve bir süre oda yoktu.Yani bende yanlızlık ne nasıl tek başına büyünür biliyorum.Sen bana bir kere abla dedin mi , yanıma geldin mi Marissa...?''

dedi.

Méll , Fatih'e döndü.

''Gerçekten iyiyim abla''

dedi.

Faith'e gülümsemeye çalışarak...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 4:04 pm

-"Sen gittikten sonra nele roldu Mairssa hiç düşündün mü..?,seni aramadım mı güldürme beni her zaman senin nerede kiminle olduğundan hbarim vardı.Sen okuldan çıkarken arkandan gizlice gelen , hastalandığında seninle dalga geçer gibi görünüp senin için endişelenen bendim.Sen gittikten sonra bizd eyanlız kaldık.Annem ve babam öldü.Faith 'in işleri çıktı ve bir süre oda yoktu.Yani bende yanlızlık ne nasıl tek başına büyünür biliyorum.Sen bana bir kere abla dedin mi , yanıma geldin mi Marissa...?" dedi Mell.Marissa ise sinirden gülüyordu.

-"Önemli olan beni gizli gizli izlemeden değil.Yanındayım diyebilmektir Mell.Eminim yalnız kalmışsınızdır.O ihtiyar bunaklar sizi başlarının tacı yaptılar.Niye çünkü artık 2 kızları vardı.Üç değil!Her dediğiniz yapıldı ve eminim ki bana ihtiyacınız olmadı.Zaten olamazdı düşüncelerimiz,taraflarımız farklıydı.Sana abla demem için bana ne yaptın Mell?Seni aramam için?Babam beni kapının önüne koyduğunda güldüğün için mi sana abla demeliydim.Bunun için mi?Söylesene Mell.Gülüyordunuz anladınız mı?!Ben ağlarken gülüyordunuz" dedi nefret dolu bakışlarla.

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 4:09 pm

Faith tartışmalarına sadece izleyici olarak katıldı.İkisinede hak verdiği yerler vardı ama Méll'le beraber yaşamıştı o şeyleri... Rose'a döndü ve

-Rose biz farklıydık düşünce olarak... Yanında olmamız sana zarar verirdi... Olanlara hiçbir zaman gülmedik... Sen giderken gülmüyorduk o kadar şey oldu ki...

dedi sadece.Méll karanlık tarafı seçmişti Rose tam tersiydi.Méll gülümsemeye çalışarak Faith'e ''Gerçekten iyiyim abla'' dedi.Faith ise ikisininde iyi olduğunu düşünmüyordu.Rose'un kolu kanamaya başlamıştı.Méll'e döndü ve asasını Méll'e doğrulttu daha fazla ayakta duramazdı Méll...

-Méll bunu yapmam lazım... Sersemlet!

dedi Rose'a bakıyordu bu konuşmalar için uygun zaman değildi...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 02, 2008 4:12 pm

"Önemli olan beni gizli gizli izlemeden değil.Yanındayım diyebilmektir Mell.Eminim yalnız kalmışsınızdır.O ihtiyar bunaklar sizi başlarının tacı yaptılar.Niye çünkü artık 2 kızları vardı.Üç değil!Her dediğiniz yapıldı ve eminim ki bana ihtiyacınız olmadı.Zaten olamazdı düşüncelerimiz,taraflarımız farklıydı.Sana abla demem için bana ne yaptın Mell?Seni aramam için?Babam beni kapının önüne koyduğunda güldüğün için mi sana abla demeliydim.Bunun için mi?Söylesene Mell.Gülüyordunuz anladınız mı?!Ben ağlarken gülüyordunuz"

Méll , Mairssa'ya döndü.Artık fazla gücü kalmamıştı.Yüzü sararmış ve solmuştu.Sözcükleri ve zorlanarak söylüyordu.Eli karnındaydı.Kan artık durmaksızın akıyordu.

''Sen ne beni nede Faith'i anlayabilrisin , senin tahmin edemeyeceğin kadar fedakarlık yaptık''

dedi.

Méll bir ara gözlerini kapattı.Olan şeyleri düşündü.Marissa ondan nefret ediyordu.Faith 'in onu sevemdiğini ve Keira'ya tercih ettiğini düşünüyordu.Artık kimseye güvenemeyecekmiydi..?.Gözlerini açtı ve göz yaşlarını sildi.Faith'in konuşmasını dinledikten sonra asasını çıkarttığını gördü.

Méll bunu yapmam lazım... Sersemlet!

Méll zaten çok yorgun ve bitkindi.Anında yere bayıldı.Göbeğindeki kanlar yerede akıyordu...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 4:16 pm

Faith büyünün etkisiyle bayılan kardeşinin hemen arkasına geçti ve tuttu onu.Méll'in rengi iyice solmuştu ve çok kan kaybetmişti çarşaf tamamen kırmızı olmuştu.Rose'a baktı ve

-St.Mungo'ya gidiyoruz... Méll kendine geldiği zaman gerçekleri öğrenirsin Rose...

dedi ve mekanın kapısına çıktılar Méll'le beraber.Kapının önünde Faith Méll'i tuttu va St.Mungo'ya cisimlendiler...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 4:17 pm

-"Rose biz farklıydık düşünce olarak... Yanında olmamız sana zarar verirdi... Olanlara hiçbir zaman gülmedik... Sen giderken gülmüyorduk o kadar şey oldu ki..." dedi Faith arada kalmış gibi görünsede Mell'e hak veriyordu.Bu açıktı.

-"Peki ben?Ben n'oldum?Hiç düşündünüz mü?12 yaşındaki bir kız çocuğu n'apabilirdi sizce?küçücük yaşında n'apabilirdi?Ben 9 yıldır tek başımayım.Her zaman kendi ayaklarımın üstünde durdum!Okulumu birincilikle bitirdim!Ve seherbaz olarak çalışıyorum.Ben hayatımdan memnunum Faith ama anlaşılan benim varlığım birilerini rahatsız ediyor.Amacım yardım etmekti ama siz...Siz değişmemişsiniz."

-"Sen ne beni nede Faith'i anlayabilrisin , senin tahmin edemeyeceğin kadar fedakarlık yaptık" dedi Mell.
-"Siz de beni anlayamazsınız.yaşadıklarımı anlayamazsınız Mell!Lafı uzatmaya gerek yok!Ben gidiyorum.Buraya gelmem bir hataydı zaten!Kolum da iyi bu arada Faith " dedi ve oradan ayrıldı.

- Similar topics