catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4.Kat Koridoru

4 posters

4.Kat Koridoru Empty 4.Kat Koridoru

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 8:50 pm

...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

4.Kat Koridoru Empty Geri: 4.Kat Koridoru

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 9:04 pm

Marissa ukala bakışlardan kurtulduğuna seviniyordu.Jason'la tek olsalardı kim bilir neler olurdu umrunda da değildi aslında koridorda ilerlemeye başladı Méll'i merak ediyordu onun odasına gidecekti kardeşi Marissa'nın kolunu düşündü bir an Elros yapacağını yapmıştı yine... Kardeşinin kolunu tedavi edecekti yinede Marissa belli etmemeye çalışıyordu kolunu ama Faith'in içinden bir ses çokta önemsiz bir yara olmadığını söylüyordu...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Jason Turner Cuma Ağus. 01, 2008 9:07 pm

Odadan çıkınca yüz ifadesi birden değişti Jason'ın çok sinirliydi.Boş koridorda ilrleyen Faith'e yöneldi.Elini kaba bir şekilde cadının omzuna attı ve dönderip duvara yapıştırdı.Ardından boğazını sıkmaya başladı:
"Faith!Seni buracıkta gebertirim!".Sonrada diğer eliyle saçlarını yakaladı.Kulağına eğildi:
"Şu ana kadar kurbanlarım üzerinde istisnasız denediğim bir şey var.Eğer aklını başına almazsan seni bunun tam sürümüyle tatmin edebilirim!".Faith neden bahsettiğini anlamıştı Jason'ın.O Jason'ın tüm kurbanlarını taciz ettiğini biliyordu....
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 9:17 pm

Faith düşünceler içinde koridorda ilerlerken odadan çıkan birinin daha olduğunu farketmemişti.Jason'da arkasından çıkmıştı odadan Faith'in.Faith omzunda bir el hissetti.Ani bir hareketle başını çevirdi bu kişi Jason'dan başkası değildi.Jason Faith'i döndürüp duvara yapıştırdı Faith

-Rahat bırak beni!

dedi sinirle."Faith!Seni buracıkta gebertirim!". dedi Jason çok sinirli olduğu belliydi.Diğer eliyle saçından tuttu Faith'in

-Eminin yaparsın...

dedi alaycı bir sesle."Şu ana kadar kurbanlarım üzerinde istisnasız denediğim bir şey var.Eğer aklını başına almazsan seni bunun tam sürümüyle tatmin edebilirim!". demişti Jason Faith'in gözleri irileşti

-Pislik herif... İnsanların senden korktuğunu sanmıyorsun ya tiksinçsin tek kelimeyle

dedi sinirle Jason'a bakarak alaycı sesine biraz korku eklenmişti.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Jason Turner C.tesi Ağus. 02, 2008 11:41 am

Jason yine pis pis sırıtmaya başladı:
"Umarım anlamışsındır Faith!Yoksa dediğimi yapacağımı benden iyi biliyosun.Bundan eminim..".Ardından bıraktı cadıyı.Sesinin derinlilerinden gelen korkuyu kapmıştı hemencecik.Ukala bir şekilde gülümsedi tekrar.Ve devam etti:
"Keira'yı iyileştireceksin!Duygularını karıştırmayacaksın işine.Yarın gelip götüreceğim Keira'yı.Anlaştık mı?"...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 12:15 pm

Faith irileşmiş gözleriyle Jason'a bakıyordu.Jason sırıtmaya başlamıştı ve bu Faith'in sinirini bozuyordu fazlasıyla."Umarım anlamışsındır Faith!Yoksa dediğimi yapacağımı benden iyi biliyosun.Bundan eminim..". dedi Jason ve Faith'i bıraktı.Faith bir elini boğazına götürdü boğazı acıyordu.Jason'a baktı ve

-Sende biliyorsun ki senden korkmuyorum ve umrumda değilsin...

dedi bu sefer sesinde korku yoktu.Jason ukala gülümsemesini yerleştirdi yüzüne "Keira'yı iyileştireceksin!Duygularını karıştırmayacaksın işine.Yarın gelip götüreceğim Keira'yı.Anlaştık mı?" dedi.Faith alaycı bir gülümsemeyle

-Benden uzak dur... Keira'ya şu anda ne olacağı benim elimde ve sen de benden uzak durucaksın... Anlaştık mı?

dedi sinir dolu bir sesle.,sesine biraz alaycılıkta eklenmişti ama korkudan eser yoktu
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Jason Turner C.tesi Ağus. 02, 2008 12:20 pm

Jason yumruğunu sıktı.Sinirlendiriyordu bu cadı onu.Yumruğunu kaldırdı ve Faith'in kafasının hemen yanına indirdi.Duvardan ´Tok!´ diye bir ses çıkmıştı:
"Faith!Bana bak.İddialaşma benimle.Yarına hazır edeceksin onu!" dedi.bir adım daha attı.Şimdi burun burunaydılar.Derin bir nefes aldı Jason:
"Ne kadar şansın var ki?"...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 12:36 pm

Faith Jason'ın sinirlendiğini farketmişti bakışlarından.Faith'in alaycı bakışlarıyle Jason'ın sinirli bakışları kesişmişti.Jason yumruğunu Faith'in yanına,duvara indirdi."Faith!Bana bak.İddialaşma benimle.Yarına hazır edeceksin onu!" dedi Jason çok sinirli olduğu sesinden belliydi.Faith'e doğru bir adım daha attı Jason'la burun burunaydılar

-Ona hangi işkenceni yapmayı planlıyorsun Jason...

dedi fısıltıya benzer bir sesle.Keira'yla yakın olmaları,Méll'le düelloları,Méll'in durumu bunlardan dolayı kafası zaten doluydu Faith'in birde sinir bozucu ukala Jason girmişti işin içine "Ne kadar şansın var ki?" dedi Jason derin bir nefes aldıktan sonra.Faith alaycı bakışlarıyla birleştirdi Jason'ın sinirli bakışlarını

-O kızı rahat bırak... Planın ne bilmiyorum ama rahat bırak anlayabliliyor musun?İşleri zorlaştırma iyice

dedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Jason Turner C.tesi Ağus. 02, 2008 12:55 pm

Jason iyice sinirleniyordu.Ne demişti ona.Zarar vermek!Keira'ya zarar vermek.Bu bu bir hakaretti ona:
"Rahat bırakmak mı?İşleri özel hayatla karşılaştırmayalım istersen.Bir ölüm yiyen nasıl şifacı olabiliyorsa aşık da olabilir sanırım!".Damarına basmalıydı Faith'in...
İlerlemeye çalıştı.Cadıyı iyice duvara yapıştırıyordu:
"Bak Faith!Eğer akşam benimle boğuşmak istemiyorsan dediklerimi yapacaksın.Yarına kadar süren var!"
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 1:11 pm

Faith iyice sinirlendirmişti Jason'ı.Jason'ın siniri gözlerinden okunuyordu."Rahat bırakmak mı?İşleri özel hayatla karşılaştırmayalım istersen.Bir ölüm yiyen nasıl şifacı olabiliyorsa aşık da olabilir sanırım!". demişti Jason.Faith ölüm yiyen yiyen kelimesini duyduğu an etrafına baktı biri duymuş olabilir mi diye ama koridorda kimse yoktu.Jason'a çevirdi bakışlarını

-İstersen bağırarak söyle ne dersin içerdekiler duymadı daha eğer Méll'le ilgili birşey söylersen işte o zaman görürsün işkence nasıl oluyormuş...

dedi sinirle Jason'a.Faith'in sinirlendiği zaman gözlerinin mavi kısmı hafif kırmızılaşırdı ve yine öyle olmaya başlamıştı.Jason Faith'in zayıf noktasını öğrenmiş oldu böylece kardeşi Méll...Jason Faith'in üzerine doğru ilerlemeye başlamıştı.Faith iyice duvara yaslandı."Bak Faith!Eğer akşam benimle boğuşmak istemiyorsan dediklerimi yapacaksın.Yarına kadar süren var!" dedi Jason.Faith sinir ve alay dolu bir yüz ifadesi ve ses tonuyla

-Şu anda seninle uğraşamam Jason o kızı bugün rahat bırak birkaç gün içinde çıkar işte o zaman bunu yapabileceğimi biliyorsun.Bana veya Méll'e dokunmaya kalktığın an kız arkadaşının hastalığı ağırlaşmaya başlıyacaktır.Beni buna zorlama... Şimdi önümden çekil

dedi ve yürümeye çalıştı bunu Jason'dan dolayı başaramamıştı .
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Jason Turner C.tesi Ağus. 02, 2008 1:18 pm

Jason yanakalrına eğildi cadının:
"Sinirlenince çok daha ateşli oluyorsun tatlım!".Haifçe koklamaya başladı:
"Bu konuyu uzatmak istemiyorum.Madem Mell'i çok düşünüyorsun o halde dediğimi yap!".Pis pis sırıtarak kulağına götürdü dudaklarını:
"Mell zaten karşı koyabilecek durumda değil şu anda.Ne diosun ha!Kabul?"
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Lucas Ryan Cooper C.tesi Ağus. 02, 2008 1:29 pm

Lucas , Marissa'ya Méll'in S.T Mungo'dan kaçtığını söylemek için geldi.Üst kata çıkarken koridor da bir adamla Marissa'nın samimi bir durum da olduğunu gördü.Bu duruma çok sinirlenmişti.Çünkü o da Marissa'dan hoşlanıyordu.Yanlarına hızlıca gitti ve adamı omuzundan tuttu ve geriye çekti.Marissa'ya sinirli bakışlarla bakıyordu.

''Ne oluyor burada''

dedi...
Lucas Ryan Cooper
Lucas Ryan Cooper
Esrar Dairesi Çalışanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 1:34 pm

Faith Jason kendisine yaklaştıkça gerilemeye çalşıyordu ama duvara yaslanmıştı iyice.Jason Faith'e yaklaştı.Faith sinirli bakışlarını Jason'a çevirdi "Sinirlenince çok daha ateşli oluyorsun tatlım!". demişti Jason.Faith iğreniyordu Jason'dan bakışlarındanda belliydi bu.Faith itmeye çalşıyordu Jason'ı ama boşunaydı

-Çekil şurdan!

dedi.Bir an önce kurtulmak istiyordu Jason'dan.Jason yine sırıtmaya başlamıştı "Bu konuyu uzatmak istemiyorum.Madem Mell'i çok düşünüyorsun o halde dediğimi yap!" demişti.Faith

-Jason çekil önümden hemen!Méll hakkında birşey söylersen eğer o zaman gerçek işkenceyi görürsün

dedi.Jason'a ne yapabilceğini bilmiyordu ama iyice sinirlenmeye başlamıştı.Bu işe Méll'i karıştırmamalıydı Jason.Koyu mavi gözleri kırmızılaşmaya başlamıştı iyice ve Faith sinirlenmeye başlamıştı."Mell zaten karşı koyabilecek durumda değil şu anda.Ne diosun ha!Kabul?" demişti Jason.Faith birden bunun doğru olduğunu farketti.Méll hiç iyi halde değildi ama yinede Jason'ın dediğini kabul edemezdi,etmezdi.

-O odayı boşalt kimse kalmasın... Sende dahilsin buna bir günde zor ama bunu yapabilirim.Eğer bir terslik çıkarsa işte o zaman...

dedi ama cümlesini tamamlamadı.Méll'in odasını değiştirmeyi düşünüyordu.Kimse bikmemeliydi burada olduğunu.Keira'nın gitmesi en iyisi olurdu.O sırada Lucas gelmişti Faith'e sinirli bakıyordu.Jason'ı omzundan tutup çekti.Faith Jason'a ters ters baktı ve hiç birşey söylemedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Lucas Ryan Cooper C.tesi Ağus. 02, 2008 1:47 pm

Lucas , Marissa'ya bakıyordu.O adamla nedne öyle duruyordu anlamıyordu.Gözlerini Marissa'dan kaçırdı.Ona bakmamaya çalışıyordu.Yanına gitti.Yüzüne bakmıyordu.Kısık ses ile kulağına eğildi.

''Méll kaçmış , sadece haberin olsun istedim''

dedi.

Konuştukdan sonra kendini geri çekti...
Lucas Ryan Cooper
Lucas Ryan Cooper
Esrar Dairesi Çalışanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 1:59 pm

Lucas Faith'e çok kötü bakıyordu.Jason'la öyle gördüğü için çok garip davranıyordu.Faith Jason'a çok ters baktı "Düzgün konuşamazsın ki onunla!..." diye geçirdi içinden.Lucas yanına geldi ve kulağına eğildi kısık bir sesle ''Méll kaçmış , sadece haberin olsun istedim'' dedi.Faith'in gözleri iyive açılmıştı.Elinde olmadan

-Ne! Nasıl olur!

dedi biraz yüksek sesle söylemişti bunu.Koridordaki insanlar birden kafalarını Faith'e çevirmişlerdi.Faith bu bakışları umursamadı.Lucas'a kızıyordu şimdide nasıl kaçmış olabilirdi ki.Lucas onun yanındaydı... Faith onları odada bıraktığında... Jason'a döndü ve

-Ben sana söyliyeceğimi söyledim... Dödüğümde dediklerim olursa yarın çıkabilir St.Mungo'dan...

dedi.İçten içe her ikisine de kızıyordu Jason onu çok oyalamıştı.Kim bilir nerdeydi Méll.Lucas'a döndü ve

-Hemen gidiyoruz sen burda bekle ben geliyorum şimdi

dedi ve önce Méll'in boş odasına gidip orada bıraktığı çantasını aldı sonrada Keira'nın odasına doğru ilerlemeye başlamıştı.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Lucas Ryan Cooper C.tesi Ağus. 02, 2008 2:05 pm

Lucas , Marissa'ya döndü.Méll'in kaldığı odaya girdikten sonra Marissa'yı kolundan tuttu.Gözlerine bakamıyordu zaten..

''O adamla ne işin vardı Marissa''

dedi.

Marissa'yı içten içe kıskanıyordu.Onu sevdiğini sölemesi için tam zamanıydı ve cesaretini toplamaya çalışıyordu...
Lucas Ryan Cooper
Lucas Ryan Cooper
Esrar Dairesi Çalışanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 2:15 pm

Marissa ile Keira konuşurken odanın kapısı çaldı.İçeri kardeşi Faith girmişti.Gergin gibi görünüyordu ama Marissa aldırış etmedi.Önce Keira'nın yanına gidip onunla ilgilendi daha sonra Marissa'ya yavaşça birşeyler fısıldadı.

-"Hemen gelmen gerekiyor çok acil bir durum var..." dedi Faith.Marissa şaşkındı yoksa Keira ilgili birşey miydi?..Keira'ya güven verici bir şekilde gülümsedi.

-"Ben bir lavaboya gideyim tatlım birazdan gelirim" dedi ve odadan ayrıldı.

Odadan çıktın sonra koridara geldi.Faith,tanımadığı bir adam ve Jason konuşuyorlardı.Yavaşça yanlarına giti.Ne olmuştu da Marissa'yı çağırmışlardı?..Tüm bu soru işaretlerinin gitmesi için Faith'e döndü.

-"Sorun nedir Faith?" dedi.Bir yandan da gözleri Jason ve diğer adamdaydı.
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 2:29 pm

Faith Méll'in odasından çıktıktan sonra koridorda Lucas kolundan tuttu.Faith Lucas'a döndü ama Lucas gözlerine bakmıyordu.Sanki Méll dışında bir sorun daha vardır.Ama Faith için bu sorunun beklemesi gerekicekti.''O adamla ne işin vardı Marissa'' dedi Lucas.Faith Lucas'a

-Luc sonra anlatırım sana şimdi Méll'i bulmalıyız

dedi.Faith Lucas'a bakıyordu sorunu anlamaya çalşıyordu ama boşunayı.Lucas çok garip görünüyordu.Bu sırada kardeşi Marissa Keira'nın odasından çıkmıştı ve yanlarına geldi.Kafasında bir sürü soru olduğunu anlamıştı Faith.Bakışlarını Lucas'dan Marissa'ya çevirdi."Sorun nedir Faith?" demişti kardeşi.Faith

-Méll kaçmış... Onu bulmalıyız Rose neler yapabileceğini biliyorsun.Ne kardar kalabalık olursak o kadar iyi olur diye düşündüm

dedi.Marissa'ya Rose derdi küçüklüğünden beri.Jason onlardan uzaktaydı.Faith Jason'a "Hemen odaya gir" anlamında bir bakış attı sonra Lucas ve Marissa'ya döndü...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 2:36 pm

-"Méll kaçmış... Onu bulmalıyız Rose neler yapabileceğini biliyorsun.Ne kardar kalabalık olursak o kadar iyi olur diye düşündüm" dedi Faith.Marissa'nın kafası iyice karışmıştı.Mell nasıl kaçabilirdi ki?O burda değildi.Kim bilir kiminle savaşıyordu şimdi...

-"Demek istediğini anlamıyorum Faith.Mell nasıl kaçabilir ki?O burda değil." dedi anlamlı bir şekilde.

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 2:42 pm

Faith Rose'un bakışlarından birşey anlamadığını farketmişti,Rose'un kafası iyice karışmıştı belliydi."Demek istediğini anlamıyorum Faith.Mell nasıl kaçabilir ki?O burda değil." dedi Rose.Faith nasıl anlatacağını bilmiyordu olanları Keira'yla yakınlardı ama Rose ve Keira kardeş gibiydi... Gerçek kardeş gibi Rose'la Méll veya Faith'in olamadığı şekilde... Faith bakışlarını kardeşine çevirdi

-Burdaydı... Ama şu anda değil

dedi sadece.Lucas'a baktı ama o'da ne söyleyeceğini bilmiyor gibi görünüyordu.Belki bu cevap iyice karşıtıracaktı Rose'un kafasını ama Faith ne söyleyeceğini bilmiyordu.Cümle kuramıyordu kafasında.

-Méll yaralıydı... İyileşiyordu ama kalkmaması gerekirdi.Karnında derin bir kesik var yine başlayabilir kanaması

dedi endişeli bakışlarla.Endişesi sesine de yansıyordu.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Lucas Ryan Cooper C.tesi Ağus. 02, 2008 2:45 pm

Lucas , Marissa'nın onu geçiştirmesine sinir oluyordu.Onunla ilgilenmiyordu bile...Lucas Marissa'ya döndü.

''Ben gidiyorum , hastane içine baktıktan sonra Londra'ya filan bakarım ''

dedi.

Marissa'ya bakamıyordu ona çok kırılmıştı ve sinirliydi.Ayakkabısının topuk sesi ile merdivenlerden indi ve hastane içinde Méll'i aramaya başladı..
Lucas Ryan Cooper
Lucas Ryan Cooper
Esrar Dairesi Çalışanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 2:48 pm

Marissa anlamsızca Faith'e bakıyordu.
-"Burdaydı... Ama şu anda değil.Méll yaralıydı... İyileşiyordu ama kalkmaması gerekirdi.Karnında derin bir kesik var yine başlayabilir kanaması." dedi Faith.Mell yaralıydı.Keira yaralıydı.Aynı zamanda...Bu kadarı tesadüf olabilir miydi?Tabi ki hayır!..Marissa sinirlenmişti Mell Keira'yı ne hale getirmişti...Şimdi ona yardım etmeli miydi?..Bilmiyordu.Ama yok edecekti...

-"Keira'yla savaşan Melldi değil mi Faith?Onu bu hale getiren?Pekala.Pekala!N'apacağız şimdi?onu tanımıyorum,nereye gittiğini ,ne yaptığını bilmiyorum..." dedi sadece.12 yaşından beri kardeşini görmemişti ve sadece kafasına koyduğunu yapan biriydi.Onun hakkında sadece bunu biliyor ve hatırlıyordu...

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 2:58 pm

Faith Rose'a bakıyordu.Faith için Méll , Rose içinde Keira vardı.Belki de yardım etmezdi Rose ama Faith ediceğinden emindi. ''Ben gidiyorum , hastane içine baktıktan sonra Londra'ya filan bakarım '' dedi Lucas.Faith Lucas'ın kendisine kırgın olduğunu düşünmeye başlamıştı ama nedenini anlayamıyordu.Lucas'a hiç birşey söylemedi.Keira'yla savaşan Melldi değil mi Faith?Onu bu hale getiren?Pekala.Pekala!N'apacağız şimdi?onu tanımıyorum,nereye gittiğini ,ne yaptığını bilmiyorum..." demişti Rose.Haklıydı 12 yaşından beri görmüyordu Méll'i.Marissa Méll'i en çok tanıyan kişi olmasına rağmen nerede olabileceğini bilmiyordu.Rose'a baktı ve

-Méll Keira'dan daha şanslı atlattı... Herneyse Méll'in St.Mungo'da olmayacağı kesin.Londra'da bir yerlerde ama nerede olabileceğini bilmiyorum.Méll'in ne yapacağını tahmin edemezsin Rose azda olsa biliyorsun.Londra'da dağılıp aramak en uygunu olur.Ben gidiyorum sen Keira'nın yanına dön işinin çıktığını... Birşey bulup söyle sonra aramaya başlarsın

dedi.Rose'la konuşurdu ama çok değil.Küçükken iyi anlaşırlardı ama düşünce farklılıkları vardı her zaman.Ailesine yaptığı şeyden dolayı karşı çıkan olmuştu Faith... Rose bilmesede...Rose'u koridorda bıraktı ve merdivenlerden indi.St.Mungo'nun önünde şifacı önlüğünü çıkardıktan sonra yürümeye başladı...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 3:09 pm

"-Méll Keira'dan daha şanslı atlattı... Herneyse Méll'in St.Mungo'da olmayacağı kesin.Londra'da bir yerlerde ama nerede olabileceğini bilmiyorum.Méll'in ne yapacağını tahmin edemezsin Rose azda olsa biliyorsun.Londra'da dağılıp aramak en uygunu olur.Ben gidiyorum sen Keira'nın yanına dön işinin çıktığını... Birşey bulup söyle sonra aramaya başlarsın." dedi Faith ayrıldı oradan.Marissa ise kimseye birşey çaktırmamaya çalışacaktı zor olsa da.Şimdi öncelikle Keira'nın yanına gitmeliydi...