catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

204 numara

2 posters

204 numara Empty 204 numara

Mesaj tarafından Kelvin Black Cuma Ağus. 01, 2008 2:53 pm

kelvin yatakdaydı vede sinirliydi o aptal pazarcının ona yanlışlıkla verdigi salaklaştırıcı iksir onun sinirini bozmuştu vede salaklaştırmıştı gece salakça dolaşırken bir kırmızı kafa ona yaklaşıp kafa atmıştı vede salaklaştırıcı etkiden olsa gerek oda ona kafa atmıştı sonuçta onu kafası yarılmıştı vede bacagına yedigi kafa darbesiyle bacaklarını hissetmiyordu sonuçta kırmızı kafayı kaçırmıştı kafa darbesiyle içeriye şifacı girdi bir bayan şifacıydı elindeki dosyayı okuyup gülme krizine girmiş kırmızı kafaya kafa attıgı yazılıydı
"gülmesseniz iyi olur" dedi kadın kendi çok zor tutuyordu
Kelvin Black
Kelvin Black
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Çalışanı

204 numara Empty Geri: 204 numara

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 5:21 pm

Marissa 303 nolu odadan çıktıktan sonra Méll'e uğramaya karar vermişti.Méll'in odasına doğru ilerlerken asistanlardan birinin koşarak kendisine geldiğini gördü.Lisa nefes nefese kalmıştı belliydi merdivenlerden koşarak çıktığı 4.kata.Lisa Marissa'nın yanına geldi ve "Bayan Black 204 numaralı odada bir hasta var... kevin Black bir iksir içmiş tam olarak ne iksiri olduğunu anlamadım ama devamlı gülüyor... dedi.Marissa "Kevin yine ne yaptın?!" diye geçirdi içinden.Lisa'ya dönüp

-Tamam Lisa ben ilgilenirim haber verdiğin için teşekkür ederim.

dedi ve ilerlediği yönü değiştirip merdivenlere doğru ilerlemeye başladı.İksir içmişse birinci katta ne işi vardı üçüncü katta olması gerekirdi.Marissa merdivenlerden indi ve birinci kata geldi.204 nolu odaya girdi.Kevin yatakta yatıyordu ve fazlasıyla sinirli görünüyordu ve işin kötüsü devamlı gülüyordu.Marissa

-Gülme iksiri falan mı içtin sen?

dedi.Odadaki şifacınında gülmemek için kendini zor tuttuğu belliydi.Marissa yanındaki meslektaşına sinirli bir bakış attıktan sonra Kevin'a çevirdi bakışlarını
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Kelvin Black Cuma Ağus. 01, 2008 5:26 pm

marrisa içeri girdi kelvine bakıyordu
-gülme ikisiri falan mı içtin sen?
diye sordu kelvin cevap verdi gülerek
"yo salaklaştırıcı iksir içtim o pazarcı ha ha hı salaklaştırıcı iksirle gülme iksirini karıştırmış bana başka iksir diye yutturdu sokakta gülüp salakça dolaşırken bir kırmızı kafa bacagıma kafa attı bende ona attım kafayı yardım
haha ha hahı"dedi gülmeye devam ediyordu bir yandanda pazarcıya yapacagı işkenceyi düşünüp yaratıcılıgı geliştiriyordu. marrissanın bakışları degişmişti

En son Kelvin Black tarafından Cuma Ağus. 01, 2008 5:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kelvin Black
Kelvin Black

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 5:37 pm

Marissa sinirle kuzenine bakıyordu."yo salaklaştırıcı iksir içtim o pazarcı ha ha hı salaklaştırıcı iksirle gülme iksirini karıştırmış bana başka iksir diye yutturdu sokakta gülüp salakça dolaşırken bir kırmızı kafa bacagıma kafa attı bende ona attım kafayı yardım
haha ha hahı"
demişti Kelvin.Ne diye sokakta bir satıcıdan aldığı iksiri içiyordu ki.Odada bulunan şifacıya dönüp

-Sen gidebilirsin ben ilgilenirim

dedi.Kız gülmemek için çok zor tutuyordu kendini.Kapıdan çıktıktan sonra kesin gülmeye başlamıştır diye düşündü Marissa.Kız çıkar çıkmaz odadaki dolaba gitti ve kırmızı renkte bir iksir çıkardı.Kelvin'ın yanına geldi ve

-İç şunu kimse seni bu halde görmeden

dedi.İksir Kevin'ın gülmesini durduracaktı.Gülmesi kesilince Marissa yarasını tedavi edicekti.O sırada Kelvin ."Marrissa Alwen'den Nympdore'in gittigi yeri ögrenin hala dönmedi ona yardım edin başına bir şey gelmiş olmasın" dedi.Marissa birden Kevin'a baktı bakışları değişmişti.

-Kelvin susar mısın sen?!

dedi ses tonu değişmişti.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Kelvin Black Cuma Ağus. 01, 2008 5:43 pm

marrisa yanındaki şifacıya dönüp
-sen gidebilirsin ben ilgilenirim
dedi kız kendini ine zor tutup çıktı çıkınca marrisa içerideki bir dolaba gidip bir iksir çıkardı kelvine uzattı
-iç şunu kimse seni bu halde görmeden
dedi kelvin alıp içti sonunda gülmesi kesilmişti kapıya dogru bakıp başını hafifçe kaldırdı
-kız benden hoşlandı galiba
dedi marrisanın bakışı çok sinirliydi
-tamam tamam sorun ok daha iyiside vardır.
dedi marrisa iyice sinirlenmişti kelvin konuyu kapatıp
-ha bu arada o pazarcıyı hatırlarsam iyi olur çünkü biraz içkiliydim sadece bir ateş viskisi 2 fıçı kaymak birası ve bir ejderha ateş içtim ve şu muggle sigarasından bir sorun yaratmaz umarım
dedi
Kelvin Black
Kelvin Black

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 5:51 pm

Marissa ters ters Kelvin'a bakıyordu.Sinirlenmişti iyice.Npymdora'dan bahsetmesi iyice sinirlendirmişti Marissa'yı.Kelvin iksiri içti ve gülmeyi bıraktı."kız benden hoşlandı galiba " dedi Kelvin.Marissa iyice ters bir bakış attı kuzenine

-Senin salaklığından başka birşeye gülmüyordur emin ol

dedi sinirli bir sesle.Kuzeninin elinden iksir şişesini aldı ve masanın üzerine bıraktı.Kelvin'a bakyordu.Ciddi bir yarası yoktu ama hala kendine gelmiş sayılmazdı."ha bu arada o pazarcıyı hatırlarsam iyi olur çünkü biraz içkiliydim sadece bir ateş viskisi 2 fıçı kaymak birası ve bir ejderha ateş içtim ve şu muggle sigarasından bir sorun yaratmaz umarım" demesi üzerine Marissa'nın yüz ifadesi çok garip bir hal almıştı.

-Kelvin kendine gel ne derdin vardı seni Salazar Slytherin aşkına delirdin mi sen

dedi sinirli ses tonuyla.Masanın üzerinden bir bez aldı ve iksirli suya batırdı bezi.Kuzeninin yarasının üzerine koydu bezi

-Kısa sürede iyileşir

dedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Kelvin Black Cuma Ağus. 01, 2008 5:55 pm

marrisa garip bir şekilde
--Kelvin kendine gel ne derdin vardı seni Salazar Slytherin aşkına delirdin mi sen
dedi sinirlice
-kısa sürede iyileşir
dedi.kelvin korkunç bir şekil almıştı ama marrisa dahada korkmuştu
-hiç bir derdim yok ona sıkıldım dert yaratayım dedim hepiniz bir şeyler düşünüyorsunuz ama ben hiç bir şey neyse duyduguma göre mellde burdamış
sen onun yanına git bende biraz uyuyacam sonra kalkıp hastane masrafını ödemeden kaçıp pazarcıyı ödlürecegim
dedi ve gülmeye başladı ve sonra arkasına dönüp uyumaya başladı.
Kelvin Black
Kelvin Black

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 7:43 pm

Marissa Kelvin'e bakıyordu.Kelvin iyice garip davranmaya başlamıştı."hiç bir derdim yok ona sıkıldım dert yaratayım dedim hepiniz bir şeyler düşünüyorsunuz ama ben hiç bir şey neyse duyduguma göre mell'de burdamış" dedi Kelvin.Marissa kuzeninin bir an önce uyumasını diliyordu.Olmazsa uyuması için birşey içirmeyi

-Kelvin yat,uyu,dinlen sen tamam mı?Fazla da konuşma ben sonra yine uğrarım sana...

dedi ve odadan çıktı.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Kelvin Black Ptsi Ağus. 11, 2008 3:01 pm

marrisa çıkar çıkmaz kelvin gözlerini açtı kapıyı açıp marrissa gittimi diye bir baktı gitmişti hemen koşarak dışarıya çıktı hastanelerden nefret etmişti tabi birde şu pazarcıyı öldürmek var
Kelvin Black
Kelvin Black

- Similar topics