catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gelecek Postası 4.Sayı Tüm Bayilerde

+6
Samwise Broklyn
Lusthean Equipoise
Frogonry Bagterlayer
C. Anastasia Genevieve
Marissa R. Nympdora Black
Elizabeth Hurper
10 posters

Gelecek Postası 4.Sayı Tüm Bayilerde Empty Gelecek Postası 4.Sayı Tüm Bayilerde

Mesaj tarafından Elizabeth Hurper Çarş. Tem. 09, 2008 3:02 pm

4.Sayıyı çıkardık. Kendisi aşağıda

Gelecek Postası Sayı-4
Elizabeth Hurper
Elizabeth Hurper
Gelecek Postası Editörü

Gelecek Postası 4.Sayı Tüm Bayilerde Empty Geri: Gelecek Postası 4.Sayı Tüm Bayilerde

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Tem. 09, 2008 3:21 pm

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
Birazda hogwarts ve Profesörlerinden bahsetin Very Happy
Tüm büyücü dünyası tanısın bizi Very Happy
Harika olmuş gerçekten.
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Gelecek Postası 4.Sayı Tüm Bayilerde Empty Geri: Gelecek Postası 4.Sayı Tüm Bayilerde

Mesaj tarafından C. Anastasia Genevieve Çarş. Tem. 09, 2008 4:31 pm

Bence Sihir bakanı biraz saçmalamıs sonuç olarak ak büyücünün üstüne bu kadarda gidilmez ki canım..hem hiç duymadığı bilmediği bi oluşum için serseri demek çok kibar bi sihir bakanımız var Laughing
C. Anastasia Genevieve
C. Anastasia Genevieve
Biçim Değiştirme Öğretmeni

Mesaj tarafından Frogonry Bagterlayer Çarş. Tem. 09, 2008 10:52 pm

Ben yine çok beğendim...!!! Çok güzel olmuş...!!! Smile
Frogonry Bagterlayer
Frogonry Bagterlayer
Tılsım Profesörü

Mesaj tarafından Lusthean Equipoise Çarş. Tem. 09, 2008 11:42 pm

Ben serseri miyim?
Lusthean Equipoise
Lusthean Equipoise
Conjures Lideri

http://www.unutulmusdiyarlar.net

Mesaj tarafından C. Anastasia Genevieve Perş. Tem. 10, 2008 11:24 am

Lusthean Equipoise demiş ki:Ben serseri miyim?

Evet..
C. Anastasia Genevieve
C. Anastasia Genevieve

Mesaj tarafından Samwise Broklyn Perş. Tem. 10, 2008 3:29 pm

Psyche Lycée Jouleu demiş ki:
Bence Sihir bakanı biraz saçmalamıs sonuç olarak ak büyücünün üstüne bu kadarda gidilmez ki canım..hem hiç duymadığı bilmediği bi oluşum için serseri demek çok kibar bi sihir bakanımız var Laughing

öyle bir karakter hayal ettiğim için bu şekilde canlandırıyorum. yoksa kimseye durduk yerde hakaret edecek tipte biri değilim Rolling Eyes hem rol yapıyoruz burada, çok fazla üzerine düşmüşsünüz gibi geliyor. tabi ki barış serseri değil. samwise barışa değil, lusthean'a serseri der derse di mi?

hepinizi çok seviyorum, yaşasın dünya barışı (böyleyim bundan sonra) puhahuhuheha
Samwise Broklyn
Samwise Broklyn
Ölü/Eski Sihir Bakanı

Mesaj tarafından C. Anastasia Genevieve Perş. Tem. 10, 2008 5:28 pm

Samwise Broklyn demiş ki:
Psyche Lycée Jouleu demiş ki:

öyle bir karakter hayal ettiğim için bu şekilde canlandırıyorum. yoksa kimseye durduk yerde hakaret edecek tipte biri değilim Rolling Eyes hem rol yapıyoruz burada, çok fazla üzerine düşmüşsünüz gibi geliyor. tabi ki barış serseri değil. samwise barışa değil, lusthean'a serseri der derse di mi?

hepinizi çok seviyorum, yaşasın dünya barışı (böyleyim bundan sonra) puhahuhuheha

bende zaten sihir bakanımız diyorum eğer gerçek karakterine bi laf söylesem sihir bakanını canlandıran tip derdim Laughing ki ben sihir bakanı olsam daha feci olurdum eklemek istedim bunuda Suspect
C. Anastasia Genevieve
C. Anastasia Genevieve

Mesaj tarafından Lusthean Equipoise Cuma Tem. 11, 2008 1:35 pm

Ciddiye almayın şakalaşıyoruz öyle... Site bi ölü geldi de. Ne bulsak da takılsak diye bakıyoruz. Kimseye gücenmiş değiliz ve kimseyi de gücendirmeyi istemiyoruz. Sihir bakanı, karanlık lord, yoldaşlıkçı insan ve okul müdürü fln bi toplanıp senaryo üstüne konuşsak sorumluluk dağılımlarımızı vs görüşsek rp yazmaya başladığımız zaman aksama ve kurgusal kopukluk -uyumsuzluk- lara karşın önlem almış oluruz.. Kabul edildiği takdirde herkesin uygun olacağı ortak bir tarih/saat kararlaştıralım..
Lusthean Equipoise
Lusthean Equipoise
Conjures Lideri

http://www.unutulmusdiyarlar.net

Mesaj tarafından Vincent R. Mc'Lauren Cuma Tem. 11, 2008 1:44 pm

Elinize sağlık,güzel olmuş ^^
Vincent R. Mc'Lauren
Vincent R. Mc'Lauren
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf

Mesaj tarafından Yönetici Cuma Tem. 11, 2008 2:11 pm

Lusthean Equipoise demiş ki:Ciddiye almayın şakalaşıyoruz öyle... Site bi ölü geldi de. Ne bulsak da takılsak diye bakıyoruz. Kimseye gücenmiş değiliz ve kimseyi de gücendirmeyi istemiyoruz. Sihir bakanı, karanlık lord, yoldaşlıkçı insan ve okul müdürü fln bi toplanıp senaryo üstüne konuşsak sorumluluk dağılımlarımızı vs görüşsek rp yazmaya başladığımız zaman aksama ve kurgusal kopukluk -uyumsuzluk- lara karşın önlem almış oluruz.. Kabul edildiği takdirde herkesin uygun olacağı ortak bir tarih/saat kararlaştıralım..

herhangi bir akşam 7'den sonra.. diğerlerini ben toparlıcam. sen sana uyan zamanı söyle ve hazır ol yeter.
Yönetici
Yönetici

https://catlakkazan.catsboard.com

Mesaj tarafından Frogonry Bagterlayer Cuma Tem. 11, 2008 2:38 pm

yalnız ben birşeyi fark ettim...!!! Gelecek Postası'nın bayileri mi var benim bildiğim baykuşlar getiriyor gazeteleri...!!! Yalnızca komik diye söyleedim yoksa kötülemek değil amacım...!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Frogonry Bagterlayer
Frogonry Bagterlayer
Tılsım Profesörü

Mesaj tarafından Lyssa Night Ptsi Tem. 14, 2008 5:38 pm

Gerçekten güzel olmuş. Ritayı sollar bu yazılar Smile Elinize sağlık.
Lyssa Night
Lyssa Night
Ölü/Eski Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Elros Amandil Ptsi Tem. 14, 2008 6:36 pm

Gerçekten beklenen bir kişi oldun Elizabeth. Yeni sayıyı bekliyorum...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

- Similar topics