catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Eragon & Silmarwen Dondurma Alırken~

2 posters

~Eragon & Silmarwen Dondurma Alırken~ Empty ~Eragon & Silmarwen Dondurma Alırken~

Mesaj tarafından Frogonry Bagterlayer Ptsi Tem. 07, 2008 4:31 pm

Eragon ve Silmarwen baykuşlarını aldıktan sonra gerçekten çok mutluydular. Eragon hemem baykuşuna bir ism düşünmeye başlamıştı bile ama daha bir türlü kara vwerememişlerdi.
Eragon Sill'e dönerek konuşmaya başladı:
Bir günde ne kadar da çok şey yaptık di mi?"dedi soluklanarak.
Silmarwen'de Eragon'u onaylarcasına başını salladı. Çünkü o sırada gerçekten çok güzel siyah bir renkte kürkü olan baykuşunu okşamaya çalışıyordu.
Dondurmacı tam da hayvan dükkanı'nın karşısında bulunuyordu. Eragon ve Sill orayı, baykuş almaya giderken görmüşlerdi. Gittiklerinde yaşlı bir adamı dondurmaların yanında bekliyor buldular.Adamın müşterisi gerçekten bir hayli fazlaydı. O yüzden Eragon ve Sill oturacak bir masa bulamadılar. Eragon sonunda düşünceli düşünceli:
Ne dersin... İstersen dondurmaları çatlak kazan'a giderken yiyelim. Hem çok yorulduk biraz da orda dinlenmiş oluruz."dedi Sill'de Eragon'un bu fikrini beğenmişti. Eragon ve Sill, sıranın kendilerine gelmesini beklediler. Sıra Eragon'a geldiğinde Eragon birçok çeşit dondurma olduğunu gördü önünde. Ama tabi bildiği yoldan da şaşmak istemedi. Ne de olsa artık biliyor du ki bu büyücü dünyası tuhaflıklarla doluydu. Eragon bir çikolata, bir muz ve bir franbuaz toplu dondurma istedi. Tam parayı ödeyecekken Sill kolunu tuttu.
"Unuttun mu parayı ben ödeyecektim."dedi. Eragon'un ısrarlarına rağmen para ödemekte ısrar etti ve kendisine dondurma almaya koyuldu.
Frogonry Bagterlayer
Frogonry Bagterlayer
Tılsım Profesörü

~Eragon & Silmarwen Dondurma Alırken~ Empty Geri: ~Eragon & Silmarwen Dondurma Alırken~

Mesaj tarafından Silmarwen Tinehtele Ptsi Tem. 07, 2008 4:48 pm

Silmarwena sıra geldiğinde aslında başta karşık alamyı planlıyodu ama değişik renklerde dondurma görünce vazgeçti biraz baktıktan sonra muzlu almaya karar verdi. sonra adam 60 knut ödeyerek Çatlak kazana doğru yola koyuldular artık sill kendisini artık dışardaki insanlardan farklı görmüyordu asayı beline takmıştı aynı bir silah gibiydi elindede bir baykuşu vardı tabi pek yanına yaklaşılmıyodu ama olsun genede hoş bir baykuştu çatlak kazana varana kadar erogonla pek konusmadılar ikiside hayatlarının en güzel gününü yaşamışlardı ikiside neler yaşadıklarını ve neler yaşayacaklarını hayal ediyolardu. Çatlak kazana varınca sill artık bir oh çekmişti elindeki dondurmayıda anca bitirmişti içeri geçip tekrar merdiven altındaki masaya oturdu ayakları çok ağrıyordu erogona dönerek "işte bu be artık bir büyücü olduk yarında şu diyer malzemeleri bi tamamlarsak hepsi tamamdır ha sn asa alırken ben Quidditch die bir şey öğrendim süpürgelerle yapılan bir şey ama ne olduğunu bilmiyorum bence bir spor türüdür. onu oynamayı çok istiyorum havada nasıl bir spor yaparlarki..... yaparız ha bide benim karnı aç gel bir daha yemek istiyelim" silmarwen yine barmenden aynı yemekleri istedi
Silmarwen Tinehtele
Silmarwen Tinehtele
Hufflepuff 1. Sınıf
Hufflepuff 1. Sınıf

- Similar topics